comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Oğuzhan Özyakup Beşiktaş'la sözleşmesini uzattı mı? (Oğuzhan Beşiktaş'ta kalacak mı? 4 Mayıs 2018 BJK Haberleri)

04 Mayıs 2018, Cuma 12:45
Oğuzhan Özyakup Beşiktaş'la sözleşmesini uzattı mı? (Oğuzhan Beşiktaş'ta kalacak mı? 4 Mayıs 2018 BJK Haberleri)

Oğuzhan Özyakup'un Beşiktaş'la sözleşmesini uzatıp uzatmadığını merak eden Beşiktaş taraftarları 4 Mayıs 2018 Cuma günü "Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup krizi" haberlerini okuduktan sonra bu gelişmelere tepki gösterdi. Oğuzhan Özyakup'un sezon sonunda Beşiktaş'tan ayrılıp ayrılmayacağına dair haberleri, günün Beşiktaş Haberleri bölümünde Oğuzhan Özyakup'un son dakika Beşiktaş gelişmeleri FutbolArena'da!

FutbolArena - Oğuzhan, Beşiktaş'tan ayrılacak mı? Beşiktaş'ta bu sezon fazla forma şansı bulamayan Oğuzhan Özyakup'un Beşiktaş'tan sezon sonunda ayrılıp ayrılmayacağı merak edilirken, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Oğuzhan Özyakup'la ilgili kriz çıktığına dair haberler sosyal medya ve gazeteler 4 Mayıs 2018 Pazartesi günü oldukça konuşuldu. Beşiktaş kulübü ise resmi internet sitesi aracılığıyla "Oğuzhan Özyakup krizi" başlıklı haberlere dair açıklama yayınladı.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan ve henüz yeni sözleşme imzalanmayan Oğuzhan Özyakup'un Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağını merak eden Beşiktaş taraftarları dışında aynı zamanda spor kamuoyu da Oğuzhan sezon sonunda Beşiktaş'tan ayrılacak mı? sorusunun cevaplarını araştırmaya başladı. 
 

Beşiktaş'ta son dakika Oğuzhan Özyakup haberleri (4 Mayıs 2018 Pazar)


Beşiktaş kulübü resmi internet sitesinden Oğuzhan Özyakup'un sezon sonunda takımda kalıp kalmayacağını merak ederken, Beşiktaş kulübü basın organlarında yayınlanan Oğuzhan krizi haberlerine dair bir açıklama metni yayınladı. Söz konusu açıklamada gelen ifadeler şu şekilde:
Bugün bazı gazete ve internet sitelerinde yayınlanan “Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup Krizi” başlıklı haber gerçeği yansıtmamaktadır.

Kulübümüzle takımımızın Kaptanı Oğuzhan Özyakup arasında herhangi bir kriz bulunmamaktadır. Taraftarımızın ve kamuoyunun bu tarz haberlere itibar etmemesini önemle rica ederiz. Saygılarımızla,


 

Beşiktaş'ta Oğuzhan'ın sözleşmesi ne zaman bitiyor?


Beşiktaş'ta bu sezon özellikle sezonun ikinci yarısından itibaren sergilediği vasat performansla ilk 11'de fazla şans bulamayan ve bu dönemde teknik direktör Şenol Güneş tarafından yedeğe çekilen Oğuzhan Özyakup'un, sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olmasından dolayı ayrılacağı haberleri gündeme gelmişti. 

Beşiktaş yönetiminde ise Başkan Fikret Orman ve Asbaşkan Ahmet Nur Çebi, birçok kez sezon sonunda Oğuzhan'ın takımdan ayrılacağı yönündeki iddialara, "Oğuzhan bizim sevdiğimiz bir futbolcumuz. Onun durumu şu anda bizim kendi aile meselemiz fakat bir sıkıntı yok." mesajını vermişlerdi. 


Oğuzhan Özyakup kimdir?


Beşiktaş'ta forma giyen Oğuzhan Özyakup 25 yaşında ve orta sahada görev yapıyor. 1.80 boyundaki Oğuzham Özyakup 2012 yılından beri Beşiktaş forması giyerken, bu sezon siyah beyazlı takımda toplamda oynadığı 35 maçta hiç gol atamadı. Oğuzhan Özyakup 35 maçta 7 asist yaptı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"