comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Oğuzhan Özyakup 2022'ye kadar Beşiktaş ile yeni sözleşme imzaladı

14 Haziran 2018, Perşembe 18:21
Oğuzhan Özyakup 2022'ye kadar Beşiktaş ile yeni sözleşme imzaladı

Beşiktaş kulübü Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesini uzattı. TFF resmi internet sitesinde Oğuzhan'ın yeni sözleşmesinin 2022'ye kadar geçerli olduğu belirtildi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup bilmecesi sona erdi. Bu sezon sonunda sözleşmesi sona eren ve uzun süredir yeni sözleşme imzalanıp imzalanmayacağı merak edilen Oğuzhan için önceki gün Fikret Orman, "Sözleşmesini uzattık ve yakında KAP'a bildiririz." ifadelerini kullanmıştı. TFF resmi internet sitesine göre Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesi resmen uzatıldı. 


Oğuzhan Özyakup'un Beşiktaş'ta yeni sözleşmesi


Oğuzhan Özyakup Beşiktaş ile sözleşmesini resmen uzattı. Geçtiğimiz sezon sergilediği performansla hayal kırıklığı yaratan ve bu sebeple ayrılacağı iddia edilen Oğuzhan Özyakup konusunda önceki gün Başkan Fikret Orman, beIN Sports'ta yaptığı açıklamada, "Oğuzhan Özyakup ile sözleşme uzattık. Ben de imzaldım. Yakında KAP'a bildiririz." demişti. 

TFF resmi internet sitesine göre Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesi 2022'ye kadar uzatıldı. Sözleşmenin ayrıntılarıyla ilgili Beşiktaş kulübünden henüz KAP bildirimi gelmedi. 
 

Oğuzhan'ın Beşiktaş performansı


Oğuzhan Özyakup bu sezon Beşiktaş formasıyla Süper Lig'de 24 maçta görev aldı ve 4 asist yaptı. Türkiye Kupası'nda 5 maçta 4 asisti bulunan 25 yaşındaki futbolcu, Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası dahil olmak üzere 37 maçta 8 asistlik performans sergiledi. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.