comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Oğuzhan Beşiktaş'tan ayrılıyor mu? Oğuzhan'a teklif var mı? (Beşiktaş Transfer Haberleri 12 Haziran 2018 Salı)

12 Haziran 2018, Salı 11:58
Oğuzhan Beşiktaş'tan ayrılıyor mu? Oğuzhan'a teklif var mı? (Beşiktaş Transfer Haberleri 12 Haziran 2018 Salı)

Beşiktaş'ta henüz resmi olarak sözleşmesi uzatılmayan Oğuzhan Özyakup'un ayrılacağı yönündeki iddialar basında sıkça yer almaya başladı. Oğuzhan'ın transferiyle ilgili son gelişmeleri haberimizde derledik. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta sözleşmesi henüz uzatılmayan ve yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı merak edilen Oğuzhan Özyakup'un durumuyla ilgili henüz resmi açıklama yapılmadı. Son olarak Fikret Orman bir sorun olmadığını ve yakın zamanda Oğuzhan'la ilgili yaşanan pürüzleri gidereceklerini belirtti. 
 

Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesi ne oldu? (Beşiktaş Transfer Haberleri 11 Haziran)


Beşiktaş yönetiminin Oğuzhan Özyakup ile henüz yeni resmi sözleşmeye imzalamamasından dolayı yıldız futbolcunun ayrılacağına dair söylentiler basında sıkça yer almaya başladı. FutbolArena'nın ulaştığı bilgiye göre, Oğuzhan Özyakup için Beşiktaş'a henüz ulaşmış bir resmi teklif yok. Menajerler aracılığıyla Oğuzhan'a teklif geldiği yönünde iddialar olmasına rağmen Beşiktaş yönetimi resmi teklif gelmediği için herhangi bir şekilde harekete geçmedi. Oğuzhan Özyakup'la ilgili önümüzdeki günlerde daha somut gelişmelerin yaşanması beklenirken, Fikret Orman ve yöneticiler diğer tarafta Arsenal'in %30 pay hakkı olan sorunu halletmeye çalışıyor. 


Oğuzhan'ın Beşiktaş performansı


Oğuzhan Özyakup bu sezon Beşiktaş formasıyla Süper Lig'de 24 maçta görev aldı ve 4 asist yaptı. Türkiye Kupası'nda 5 maçta 4 asisti bulunan 25 yaşındaki futbolcu, Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası dahil olmak üzere 37 maçta 8 asistlik performans sergiledi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.