comScore

Beşiktaş Beşiktaş

N'Sakala'dan Sergen Yalçın ve Şampiyonlar Ligi sözleri

17 Ağustos 2020, Pazartesi 13:19
N'Sakala'dan Sergen Yalçın ve Şampiyonlar Ligi sözleri

Beşiktaş'ın yeni transferi Fabrice N'Sakala açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni transferi Fabrice N'Sakala, siyah beyazlı kulübün sosyal medya hesabında canlı yayına katıldı. Gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulunan N'Sakala'nın sözleri haberimizde.

"BEŞİKTAŞ'TA EFSANE OLMAK İSTİYORUM"
"Sergen Yalçın bana çok fazla şey kattı. Kendisiyle tekrar çalışacağım için mutluyum. Atiba gibi elimden geldiği kadar Beşiktaş'ta kalarak efsane olmak istiyorum."

"TARAFTARLARIN YOKLUĞU BİZİM İÇİN ZOR"

"Taraftarların yokluğu bizim için elbette zor. Beşiktaş taraftarı inanılmaz. Rakipken bu statta oynamak zor oluyordu. Beşiktaş taraftarının karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum. Tesislar için harika diyebilirim, gördüğüm en iyi imkanlar burada."

"TAKIMLA İLİŞKİM İYİ"

"Takımda bazı futbolcuları önceden tanıyordum. Diğer arkadaşlarımla da iyi gidiyor, alışıyorum. Zaten buraya alışmak benim için kolay. Arkadaşlarla şakalaşıyoruz, güzel gidiyor."

"ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUPLARINA KALMAK İSTİYORUZ"

"PAOK maçı zor olacak. Sonuçta Şampiyonlar Ligi maçı. Olmak ya da olmamak maçı. Tek maç üzerinden oynanacak. Gruplara kalmak istiyoruz. Her futbolcu Şamiyonlar Ligi müziğini sahada duymak ister. Bu turnuvanın bir parçası olmak istiyoruz. Buraya bu hedefle geldim. Gruplara kalarak Beşiktaş camiasına hediye sunmak istiyoruz."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"