comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Nihat Özemir'den Fikret Orman'a destek! "Büyük kayıp olur"

30 Eylül 2019, Pazartesi 10:35
Nihat Özemir'den Fikret Orman'a destek!

TFF Başkanı Nihat Özdemir, görevi bırakacağını açıklayan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman hakkında konuştu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta geçtiğimiz günlerde görevi bırakacağını açıklayan ve olağanüstü seçim kararı alan Fikret Orman'ın geleceği merak ediliyor. Orman'ın yeniden aday olup olmayacağı merak edilirken, TFF Başkanı Nihat Özdemir'den sürpriz bir açıklama geldi. Hürriyet Gazetesi'ne konuşan Özdemir, Fikret Orman'ın görevine devam etmesini istediğini belirtti. 
 

Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman yeniden aday olacak mı?


Hürriyet Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan TFF Başkanı Nihat Özdemir, "Fikret Orman başkanlığı bırakırsa, bu Türk sporu için büyük bir kayıp olur. Ayrılmasını istemiyorum. Bunu kendisine de söyleyeceğim. Daha önce iki kez aradım, ulaşamadım ama mutlaka konuşup devam etmesi gerektiğini söyleyeceğim" dedi.

"YOLUMUZDAN SAPMAYACAĞIZ"
"Ben dahil tüm yönetim kurulu arkadaşlarımız ceketlerimizi federasyonun kapısında bırakıp göreve başladık. Tabii ki bu arada sanal ortamda herkes bir şeyler söyleyebilir ama biz doğru bildiğimiz yoldan sapmayacağız. Bizim tek derdimiz Futbol Federasyonu'nu hukuka uygun olarak yönetmek."

BEŞİKTAŞLI TARAFTARLARDAN PROTESTO

BeşiktaşSüper Lig 6. haftasında deplasmanda Trabzonspor'a 4-1 kaybederken İstanbul'a dönen kafileyi havaalanında siyah beyazlı taraftarlar yoğun bir şekilde protestoda bulundu. 

Beşiktaş taraftarları yönetim ve Başkan Fikret Orman ile birlikte teknik direktör Abdullah Avcı'yı da protesto etti. Futbolculara yönelik, "O forma kutsaldır nasip olmaz herkese" diye bağıran taraftarlar, "Fikret Orman paralar nerede?" şeklinde uzun süre yönetimi ve başkana tepki gösterdi. 

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!