comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Nihat Özdemir'den Murat Sancak'a yanıt

16 Şubat 2022, Çarşamba 12:42
Nihat Özdemir'den Murat Sancak'a yanıt

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'a yanıt verdi.

FutbolArena - TFF Başkanı Nihat Özdemir, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak'ın Beşiktaş ile oynadıkları maçın ardından yaptığı açıklamaların hatırlatılması üzerine, şunları söyledi:

"BU HAKEMLER AY'DAN MI GELDİ?"
"Başkanın açıklamasına direkt cevap verecek durumda değilim. Sisteme veya sportmenliğe aykırı bir açıklaması varsa disiplin kuruluna sevk edilir. İfadesi alınır ve ona göre karar verilir. O kulübün başkanı Süper Lig'de üçüncü durumda. Bunu 3. duruma getiren hakemler Ay'dan mı geldi? Avrupa'dan mı getirdik? Galip gelince hakem iyi, berabere kalınca ya da mağlup olunca hakem kötü zihniyetini kabul etmiyoruz. Hakem de insandır. Hatalı kararlar vardır. Netice olarak kararı veren insan. Kötü niyet olmadıktan sonra böyle açıklamaların doğru olduğuna inanmıyorum."

MURAT SANCAK NELER DEMİŞTİ?

"Bu hakem eyyamcının teki. Futbolcuları tehdit etti. Bunlar hazırlıklı gelmiş. Hakemlerin içerisindeki Fetöcüleri temizleyin! Fetöcülerin eseri bu! Az daha katliam olacaktı. Herhalde birinci maçın intikamını aldılar! Bu hakem ilk Fenerbahçe maçımızı da yönetti. 1.5 penaltımız vardı. 4 kulüp büyük fobisi nedir? Yeter! Sayın Nihat Özdemir başkanım, federasyondaki Fetöcüleri temizle!"

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!