comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Nihat Kahveci'den Fikret Orman'a ''Paralar nerede?''

08 Haziran 2018, Cuma 23:42
Nihat Kahveci'den Fikret Orman'a ''Paralar nerede?''

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Nihat Kahvesi sosyal medya hesabından siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman'a yüklendi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın eski futbolcusu Nihat Kahveci ve Beşiktaş Kulübü Fikret Orman arasında süren polemik devam ediyor. Nihat Kahveci sosyal medya hesabından Fikret Orman paylaşımında bulundu.


Nihat Kahveci, Fikret Orman polemiği


Beşiktaş'ın eski futbolcusu Nihat Kahveci ve Fikret Orman polemiği sürüyor. Fikret Orman'ın geçtiğimiz günlerde 'Bizden tefeci gibi para aldı' diye itham ettiği Nihat Kahveci sosyal medya hesabından yeni bir Fikret Orman paylaşımında bulundu.

Fikret Orman, Nihat Kahveci için ne dedi?


Beşiktaş başkanı Fikret Orman, önceki gün yaptığı açıklamada, "Burak Yılmaz ile ilgili söylediklerim onun transferiyle ilgili değil. Babası bizde oynamış, kendisi de Beşiktaşlı dedim. Ben bunları her Beşiktaşlı oyuncu için söylemem. Nihat Kahveci bizden tefeci gibi para aldı. O nedenle onun için böyle şeyler söylemem. Ancak Burak Yılmaz'ın böyle bir şeyi olmadı. Söylediklerimin arkasında bir mana çıkmasın. Burak Trabzonspor'un oyuncusu." demişti. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)