comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Nihat Kahveci: "Objektif olalım. Abdullah Avcı'dan sonra Şenol Güneş'in yaptığı..."

14 Mart 2018, Çarşamba 19:28

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, Bayern Münih maçında sahaya çıkardığı kadroyu Nihat Kahveci Tivibuspor'da yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Bayern Münih karşısına çıkardığı kadro müsabaka öncesinde oldukça eleştirildi. 


Beşiktaş - Bayern Münih Tivibuspor Nihat Kahveci'nin yorumları


Beşiktaş - Bayern Münih maçı öncesi Tivibuspor'da yorum yapan Nihat Kahveci, Şenol Güneş'in sahaya çıkardığı kadronun kendisi adına çok büyük sürpriz olduğunu söyledi. 

Nihat Kahveci yaptığı değerlendirmede, "Ben bu akşam Talisca ve Babel'i sahada görmek isterdim. Bu kadro sürpriz oldu. Beşiktaşlı futbolcular 4 günde 1 maç oynamaya alıştı artık. Fenerbahçe ve Trabzonspor maçlarında gördük. Bu kadro bana çok büyük sürpriz oldu." dedi. 
"OBJEKTİF OLMAK ZORUNDAYIZ"

Nihat Kahveci ayrıca bu sezon Abdullah Avcı'nın Hoffenheim maçında Beşiktaş müsabakasını düşünerek rotasyona gittiği karşılaşmayı hatırlatarak, "Objektif olalım. Abdullah Avcı bu sezon Avrupa Ligi Hoffenheim maçında Beşiktaş karşılaşmasını düşünerek rotayona gitmişti. Çok fazla eleştirildi. Bugün de her ne kadar şansı çok az olsa bile Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in de kadrosu eleştirilebilir. Burası da vizyon, ülke puanı ve en önemlisi Şampiyonlar Ligi çünkü. Objektif olmak zorundayız." dedi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.