comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Negredo'ya eşinden destek "Sana tekmeyi vursalar da..."

18 Şubat 2018, Pazar 21:00
Negredo'ya eşinden destek

Beşiktaş'ın İspanyol golcüsü Alvaro Negredo'ya eşi İnstagram hesabından destek verdi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın sezon başında transfer ettiği İspanyol golcü Alvaro Negredo, 35 gol hedefi koyduğu Süper Lig'de beklentilerin altına kalırken yıldız golcüye eşinden desktek geldi.


Negredo'nun eşinden instagram paylaşımı


Negredo'nun eşi instagramda yaptığı paylaşımla eşine destek verirken, "Sana güvenmeyenler olsa da kimsenin seni umutsuzluğa sürüklemesine izin verme. Bazen sana tekmeyi vursalar da bu tekme seni bir adım daha ileriye taşıyacaktır." ifadelerini kullandı.


Beşiktaş kollanıyor mu? Fikret Orman'dan cevap


Öte yandan Başkan Fikret Orman yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. 
Fikret Orman, "Konyaspor mücadelesinde ilginç kararlar vardı. Ayrıca Kamuoyunda Beşiktaş kollanıyor diye bir algı yaratılmaya çalışılıyor. Ama bir yandan da bunlar yaşanıyor. Sizin görüşünüz nedir? sorusuna ise şu cevabı verdi:

“Başarılılar. Algı diye bir  senaryo kuruyorlar. Gayet de başarılı ama o başarılarını biz sahada çözeceğiz. Bizim işimiz orası.  Bununla alakalı bir açıklama yapacağım. Şu anda Bayern Münih maçının önüne geçmesini çok doğru bulmuyorum. Beşiktaş camiası olarak şu anda Bayern Münih maçına konstantre olalım. Salı akşamı inşallah maç bittikten sonra döneceğiz. Çarşamba veya Perşembe bununla ilgili bir açıklama yaparım. Her şey kamuoyunun ortasında gelişiyor.

"BİZİM DE SÖYLEYECEK LAFLARIMIZ VAR"

Bizim de söyleyecek laflarımız var. Benim netice itibari ile şu anda iki sorumluluğum var. Ama benim esas sorumluluğum Beşiktaş'tır  Ben Beşiktaş başkanıyım. Türk sporuna hizmet etmek bir tek benim görevim değil, herkesin görevi. Ben baktığım tüm açılara Beşiktaş açısından bakarım. Onunla alakalı söyleyeceğim lafları da hiç çekinmeden söylerim.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.