comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Negredo'dan Beşiktaş itirafı! "İnanılmazdı" (BJK Haber)

09 Mart 2019, Cumartesi 14:18
Negredo'dan Beşiktaş itirafı!

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Alvaro Negredo'dan siyah beyazlılarla ilgili açıklamalar geldi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın eski futbolcularından Alvaro Negredo, İspanyol basınına açıklamalarda bulundu. Siyah beyazlı kulüpte geçirdiği günlerle ilgili konuşan golcü futbolcu, antrenör Guti hakkında da soruların sorulara yanıt verdi. Beşiktaş'ta taraftarların stadı cehenneme çevirdiğini belirten Negredo, "Daha önce böylesini görmedim dedi. İşte Negredo'nun Marca Gazetesi'ne verdiği röportajdan bir bölüm:
 

Beşiktaş Haberleri: Negredo, Beşiktaş'tan neden ayrıldı?


"Beşiktaş'ın sorunları vardı ve ekonomik olarak daha fazla sıkıntı yaratmak istemediğim için ayrılmak zorunda kaldım. İki taraf için de en iyi seçeneği aradık ve Arabistan'dan gelen teklifi kabul ettim.

Guti ile ilişkiniz nasıldı, Beşiktaş'ta sevildi mi?
"Orada kalamadığım için üzgünüm. Guti her zaman bir futbolcu olarak hayranlık duyduğum biriydi. NEredeyse her hafta sonu onu izlerdim. Guti, Beşiktaş'ta da oyuncular tarafından çok seviliyor."

"Türk cehennemi" ifadesi doğru mu?

Evet, bu tutkuyu yaşadım. Etkileyici statlarda bulundum. Sevilla ve Valencia statları da etkileyiciydi ancak Beşiktaş Stadı cehennem gibiydi. İlk gittiğim gün yedek kulübesinde takım arkadaşım geldi ve, "İlk 15 dakikayı iyi izle" dedi. Oyun başladığı anda inanılmaz bir gürültü başladı. Bayern'e karşı 5-0'ın rövanşında da desibel rekoru kırıldı. Bir futbolcu için inanılmaz anlardı."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"