comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Negredo o günleri anlattı: "Beşiktaş'tan ayrılmak istemezdim"

15 Nisan 2020, Çarşamba 22:21
Negredo o günleri anlattı:

Alvaro Negredo, Beşiktaş'tan ayrılış sürecine dair açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Al Nasr'da forma giyen Beşiktaşlı eski futbolcu Negredo, İspanyol basınına konuştu ve Koronavirüs gündemiyle birlikte siyah beyazlılardan ayrılış sürecini anlattı. 

"DUBAI'DE HAVA TÜM YIL SICAK, VİRÜSÜN YAYILMASINI ENGELLİYOR"
Dubai'de  neredeyse tüm yıl hava sıcak. Bu da virüsün yayılmasını engelliyor. Söylenen bu. Ancak buna rağmen sıkı önlemler alınmış durumda. Kimse öyle keyfine göre dolaşamıyor ve kurallara uymayanlara ciddi idari cezalar veriliyor. 

"SEYİRCİSİZ OYNAMAYI KİMSE İSTEMEZ"

Maçların seyircisiz oynanmasını kimse istemez. Bunu kimse sevemz. Ancak her şeyden önce insan sağlığı geliyor. Burada liglerin ne zaman başlayacağını bilmiyoruz. Diğer ülkelerde nasıl karar verilecekse burada da aynısı olacak. Karantina süresinde bireysel olarak çalışmalarıma devam ediyorum. Ailemle, çocuklarımla vakit geçiriyorum. 

"BEŞİKTAŞ'TAN AYRILMAK İSTEMEZDİM"

Beşiktaş'tan ayrılarak Al Nasr'a transfer sürecini anlatan Negredo, "Beşiktaş'ta kalmak isterdim fakat kulübün ekonomik şartları o dönem iyi değildi. Bu yüzden böyle bir karar alındı. Ben de bu karara saygı duydum ve o an ne yapılması gerekiyorsa onu yaptım. Kalmayı tabi ki isterdim." dedi. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"