comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Negredo: 'Beşiktaş'ın bu operasyonu yapması gerekiyordu'

14 Kasım 2018, Çarşamba 17:33
Negredo: 'Beşiktaş'ın bu operasyonu yapması gerekiyordu'

Alvaro Negredo, İspanyol basınına konuştu ve Beşiktaş'tan Al Nasr'a olan transfer süreciyle alakalı önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Dubai'de Al Nasr takımına transfer olan Alvaro Negredo, İspanyol basınına konuştu ve siyah beyazlı takımdaki günleriyle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. 

"BEŞİKTAŞ'IN BU OPERASYONU YAPMASI GEREKİYORDU"
Beşiktaş'tan ayrılmak kolay bir karar değildi. Ancak kulübün başka bir hala dönüşmemesi için bu operasyonu yapması gerekiyordu. Şimdi Al Nasr'da mutluyum ve düşündüğüm tek şey bu. 

"AL NASR'DA KENDİMİ ÖNEMLİ VE GÜVENDE HİSSEDİYORUM"

Al Nasr'da kendimi önemli hissediyorum. Burada öz güvenim yüksek. Hedeflere ulaşmak için desteklendiğini bilmek çok önemli. Ben de bunu hissediyorum ve mutluyum. 

"DUBAİ'YE ALIŞMAK KOLAY DEĞİL"

Türkiye'den bile gelmiş olsanız, Dubai'ye alışmak kolay değil. Farklı bir ülkeye uyum sağlamak kolay değil. Ancak kısa zaman içinde ben ve ailem uyum sağladık. Beni muhteşem şekilde karşıladılar. Kulüpte her türlü olanağı sağlıyorlar. Durum böyle olunca tek düşündüğüm şey futbol. 
 

Alvaro Negredo Al Nasr'da kaç gol attı?


Alvaro Negredo, Al Nasr formasıyla ligde oynadığı 7 maçta 8 gol attı. İspanyol futbolcu bu sezon Al Nasr'a transfer olmadan önce Beşiktaş formasıyla 6 maçta 3 gol kaydetmişti. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"