comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mutlu Ulusoy BJK TV'de! (Mutlu Ulusoy kimdir, kaç yaşında, nereli?)

20 Nisan 2018, Cuma 18:28
Mutlu Ulusoy BJK TV'de! (Mutlu Ulusoy kimdir, kaç yaşında, nereli?)

Spiker Mutlu Ulusoy yeni dönemde hangi kanalda olduğunu açıkladı. Mutlu Ulusoy kendisine ait instagram hesabından yaptığı paylaşımda BJK TV'nin kadrosunda katıldığını duyurdu. Mutlu Ulusoy'un bu açıklamasının ardından Mutlu Ulusoy kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Spiker Mutlu Ulusoy yeni sezonda görev yapacağı kanalı açıkladı. Daha önce NTV Spor'da çalışan Mutlu Ulusoy yeni dönemde BJK TV'nin kadrosunda yer alacak. Mutlu Ulusoy kendisine ait instagram hesabından paylaştığı mesajda yeni dönemde BJK TV'nin kadrosunda olacağını duyurdu. 

Mutlu Ulusoy'un BJK TV'ye geçmesinin ardından ünlü spiker Mutlu Ulusoy kimdir, kaç yaşında, nereli sorularını futbolseverler araştırmaya başladı. Hatırlanacağı üzere Mutlu Ulusoy son olarak Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin ardından Emre Bol'un Şenol Güneş ile yaptığı açıklamalara tepki göstermişti. 
 

Mutlu Ulusoy'ın Fenerbahçe - Beşiktaş maçı tweetleri


Öncelikle "Türk kültüründe ev sahibi olmanın da  bir edebi, adabı vardır. Uzatmıyorum şu an. Çünkü şu an önemli olan Şenol Güneş'in sağlığı" diye yazan Mutlu Ulusoy, "Biz vatandaş olarak futbolu haketmeyecek ne yaptık." diye sordu. 
"O MİKROFONU ÇIKARIN, BİR DAHA DA TAKMAYIN"

Ardından A Spor yorumcusu Emre Bol'u hedef alan Mutlu Ulusoy, "Lütfen mikrofonu çıkarın ve usulca yerine bırakın. Bir daha da takmayın! Rica ediyorum." yazdı. 


Mutlu Ulusoy kimdir?


Sunucu, spiker Mutlu Ulusoy 1986 doğumludur. Habertürk kanalında iş hayatına adım atmış daha sonra Beşiktaş web sitesi bünyesinde editör olarak çalışmıştır. Bugüne kadar TRT Spor'da Gece Raporu, NTV'de Spor Haberleri, TRT Spor'da Mutlu Sabahlar ve SPor Keyfi son olarak Kanal D ile Günaydın Türkiye programlarını sunmuştur. 2017 senesinde ise Fox Tv kanalında yayınlanan Deli Gönül isimli dizinin 2 bölümünde Doktor Müge karakteri ile oyunculuk yapmıştır.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 
 

Hazırsak başlayalım mı! @tvbjk #beşiktaş #tvbjk #vodafonepark

Mutlu Ulusoy (@mutlulusoy)'in paylaştığı bir gönderi ()


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!