comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mustafa Denizli'den Gökhan Töre transferi için açıklama

14 Ocak 2019, Pazartesi 15:40
Mustafa Denizli'den Gökhan Töre transferi için açıklama

Kasımpaşa teknik direktörü Mustafa Denizli, Beşiktaş'tan Gökhan Töre'nin transfer edilmesi konusunda kaçamak yanıt verdi.

FutbolArena - Kasımpaşa, 24 yaşındaki Bosna-Hersek'li oyuncu Haris Hajradinovic ile 1 yıl opsiyonlu 3,5 yıllık sözleşme imzaladı. Transfer açıklamasının ardından TRT Spor'a röportaj veren Mustafa Denizli, Kasımpaşa'nın yıldızı Mbaye Diagne ve Beşiktaş'tan Gökhan Töre hakkında transfer açıklaması yaptı.
 

Kasımpaşa Gökhan Töre'yi transfer edecek mi?


Mustafa Denizli, TRT Spor'a yaptığı açıklamada, "Gökhan Töre konusunda bir şey diyemem ama bir futbolcu alacaksak bu Türk olacaktır. İlk yarıda kadro derinliğinde sorunlar yaşadık." dedi.

Kaleci soruları üzerine sinirlenen Mustafa Denizli, "Onur Kıvrak, Volkan Babacan ve hiçbir Türk kaleci ile temasa geçmedik."  ifadelerini kullandı. Diagne sorusuna da yanıt veren Denizli, "Diagne'yi bırakmaya niyetimiz yok. Her futbolcunun bir fiyatı vardır." diyerek açık kapı bıraktı.
KASIMPAŞA'DAN SCUFFET TRANSFERİ

Öte yandan İtalyan gazeteci Di Marzio'nun son dakika haberine göre Kasımpaşa, Udinese'den kaleci Simon Scuffet'i kiraladı. Yıldız file bekçisinin bu akşam Türkiye'ye geleceği ve kulüpler arasındaki belge alışverişinin devam ettiği belirtildi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (24 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.