comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mustafa Denizli'den Beşiktaş'a tavsiye! Hangisi? (Giroud, Gignac, Babacar, Slimani)

14 Ocak 2018, Pazar 23:15
Mustafa Denizli'den Beşiktaş'a tavsiye! Hangisi? (Giroud, Gignac, Babacar, Slimani)

Beşiktaş'ta forvet transferi için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, Mustafa Denizli'den siyah beyazlılara öneri geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında Cyle Larin dışında bir santrfor daha almayı planlayan siyah beyazlılara Mustafa Denizli'den tavsiye geldi. Giroud, Slimani, Babacar ve Gignac 4'lüsünden Mustafa Denizli Beşiktaş'a faydalı olabilecek isimleri söyledi. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş forvet transferi yapacak mı?


Cyle Larin'i kadrosuna katan fakat bir santrfor transferi daha yapmayı planlayan Beşiktaş yönetimine Mustafa Denizli'den öneri geldi. TRT Spor'da konuşan Mustafa Denizli şunları söyledi:

"BABACAR VE SLİMANİ FAYDALI OLUR"
Giroud farklı ve güçlü bir futbolcu. Arsenal'de fazla görev yapmıyor ama Fransa Milli takımında ciddi işler yaptı. Ancak var olan bir santrfor tipinde. Negredo ile kıyasladığınız zaman aralarında ciddi bir fark yok. Gignac biraz uzun olabilir. Onun dışında burada ilgi çekici Babacar ile Sulimani. Gignac'tan Beşiktaş'ın verim alacağını düşünmüyorum. Yetenek bakımından tercihim Slimani olur. İstikrarı yok ama çok yetenekli. 

Mustafa Denizli öte yandan geçtiğimiz gün Fenerbahçe'den mektupla gönderildiği için kırgın olduğunu söyleyen Emre Belözoğlu'na da hak vererek, Emre yurt dışında çok ciddi işler yaptı. O serzenişleri mantıklı karşılanabilir. Emre Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra gitti, döndü ve ciddi katkılar sağlayan futbolcular oldu. Ben bu tür gönderilmeyi hak etmedim diyor. Yok mu haklılık payı? Emre Fenerbahçe'de başarılı oldu. Bu şekilde ayrılmasına gerek yoktu." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)