comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mustafa Denizli'den Ali Palabıyık tepkisi! Fatih Terim itirafı...

27 Eylül 2017, Çarşamba 23:11
Mustafa Denizli'den Ali Palabıyık tepkisi! Fatih Terim itirafı...

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisindeki kararlarıyla tepki çeken hakem Ali Palabıyık'a yönelik sert eleştirilere Mustafa Denizli'den tepki geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin ardından 5 kırmız kart ve 2 penaltı kararı veren hakem Ali Palabıyık'a tepkiler dinmiyor. Mustafa Denizli ve Rıdvan Dilmen, TRT Spor'da gündeme dair yorumlarda bulundu.
 

Mustafa Denizli'den Ali Palabıyık ve video hakem yorumu


Teknik direktör Mustafa Denizli, hakem için yapılan ağır eleştirilere tepki gösterirken, "Ali Palabıyık'ın tek hatası penaltıydı. Diğer hata da yardımcı hakemin kaçırdığı ofsayt pozisyonuydu. Maçın sonucunu etkiledi evet ama Ali Palabıyık birkaç hata yaptı diye bu kadar mı paramparça edilir! Yapayalnız bir adam. Hata yapacak. Video hakem uygulaması gelirse hakemin güvenilmez bir kişi olduğunu ortaya koyarsın. Ancak oyun anlamında bakacak olursak bana göre Video Hakem futbolu kesmek ve katletmektir. Video hakem saçmalıktır, gelmesi futbolun aleyhinedir." diye konuştu.

MUSTAFA DENİZLİ'DEN FATİH TERİM VE İRAN AÇIKLAMASI
İran takımı İstiklal ile görüşen Fatih Terim'in düşüncelerini de açıklayan Denizli, "Terim'e İran'dan teklif geldikten sonra görüştüm. 'Eğer bir gelişme olursa oturur konuşuruz' dedi. Terim bu konuda henüz karar vermemiş. Terim'in kafasında İran'a gitmesi konusunda tavrı yüzde 50 olumlu yüzde 50 olumsuz." ifadelerini kullandı.

TUDOR İÇİN İLGİNÇ BENZETME

Galatasaray 1-0 gerideyken Igor Tudor'un 2 bek oyuncusunu kenara almasını ve Bursaspor maçını 2-1 kazanmasını değerlendiren Denizli, "Tudor'un değişikliklerini görünce şöyle düşündüm: Bazen eğri gemi doğru sefer yapabilir" benzetmesini yaptı.
 

Rıdvan Dilmen'den Fatih Terim ve Rıdvan Dilmen açıklamaları


Fatih Terim - Selahattin Aydoğdu kavgasına değinen Rıdvan Dilmen, "Alaçatı'daki olaydan sonra Terim, Demirören ile yaptığı görüşmede görevi bırakayım demiş" iddiasında bulundu. 

Programın moderatörü Levent Özçelik'den gelen "Terim'in TFF'ye tazminat konusunda ihtar çekmesi için görüşünüz ne?" sorusuna cevap vermekten kaçınan Mustafa Denizli ise "Benim bu konuda bir görüşüm yok" dedi.

"AZİZ YILDIRIM GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ BAŞKAN"

Ali Koç - Aziz Yıldırım düellosunu yorumlayan Rıdvan Dilmen, "Ben çok büyük bir Fenerbahçe taraftarıyım. Kongre üyesi değilim. Hayatımda Fenerbahçe kongresine gitmedim. Zaman zaman problemlerine rağmen icraatlarıyla Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi başkanı Aziz Yıldırım'dır. Ama Ali Koç da çok büyük Fenerbahçelidir. Camiada ilk defa bir aday heyecan yaratmıştır. Ama öyle yazıldığı gibi Ferit Şahenk, yönetime falan girmez. Onun başkanlığa yakışır bir durumu vardır" sözlerini sarf etti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)