comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mustafa Denizli: 'Cenk Tosun eğer Everton'da başarılı olursa...'

06 Ocak 2018, Cumartesi 23:19
Mustafa Denizli: 'Cenk Tosun eğer Everton'da başarılı olursa...'

Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un Everton'a transferiyle ilgili Mustafa Denizli değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Cenk Tosun'un Everton'a transferinin yankıları sürüyor. Transfer ücretiyle de rekor kıran milli futbolcunun geleceğiyle ilgili olarak TRT Spor Stadyum programında Mustafa Denizli açıklamalarda bulundu. 


Cenk Tosun Everton'da başarılı olur mu?


Beşiktaşlı futbolcu Cenk Tosun'un Everton'a transferi üzerine TRT Spor'da konuşan Mustafa Denizli şu ifadeleri kullandı:

"CENK TOSUN EĞER EVERTON'DA BAŞARILI OLURSA..."
Cenk Tosun başarılı olursa, Premier Ligi'nin gözünün biri bizim ligimizde olacaktır. Hem futbolcuların, hem de kulüplerin müthiş lehine olur. Bu zamana kadar birçok oyuncumuz yurt dışına gitti. Tugay, Tuncay, Hakan, Arif, Emre, Nihat. Şimdi biri başarılı olursa çorap söküğü gibi gelecek. 
Cenk Tosun'u gösterdiği gelişimden dolayı da kutlayan Mustafa Denizli, "Aboubakar daha fazla görev yapmıyor muydu? Demek ki Şenol Güneş değerlendirmeyi yaptığı zaman birinci derecede futbolcu. Biz de yıllardır forma dağıttık. Görevi sen verirsin ama kim istiyor, kim hak ediyor ona verirsin. O değerlendirmeyi yaptığı zaman, Cenk Tosun ön plandaydı. Hoca da onu ön plana çekiyor." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)