comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mustafa Çulcu: 'Talisca'nın cezası ve Konyaspor - Beşiktaş maçının gözlemcisi...'

18 Şubat 2018, Pazar 00:34
Mustafa Çulcu: 'Talisca'nın cezası ve Konyaspor - Beşiktaş maçının gözlemcisi...'

Atiker Konyaspor - Beşiktaş maçının tartışmalı pozisyonlarını yorumlayan Mustafa Çulcu, maçın gözlemcisiyle ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Talisca'nın, Atiker Konyaspor maçında gördüğü sarı kartla Fenerbahçe derbisinde cezalı duruma düşmesinin yankıları sürüyor. Beşiktaş yönetimi bu konu hakkında itirazda bulunacaklarını açıklarken, TRT Spor'da pozisyonu yorumlayan eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu'dan önemli açıklamalar geldi. 


Konyaspor - Beşiktaş Talisca'nın gördüğü sarı kart ve Alper Ulusoy'un hakem kararları


Atiker Konyaspor - Beşiktaş maçının kararlarını TRT Spor'da Mustafa Çulcu yorumladı. 

"TALİSCA'NIN KARTI İPTAL EDİLEBİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM"
Alper Potuk, Akhisar - Fenerbahçe maçında haksız kart görmüştü. Ne ceza verdiler? Hakem raporuna göre Şiddetli hareketten olsaydı minimum 3, en fazla 6 maçtı. Ne ceza verdiler? 1 maç ceza verdiler. Kamuoyu vicdanına sinmedi çünkü. Geçende de TFF Başkanımız diyor ya, vicdani karar diye. İnsanların içine sinmedi bu karar. Bu kart iptal edilebilir diye düşünüyorum. 

"GÖZLEMCİ ALPER ULUSOY'UN BÜTÜN KARARLARINI DOĞRU BULMUŞ"

Bugün öğrendim. Konyaspor-Beşiktaş maçının gözlemcisi, hakem Alper Ulusoy'un bütün kararlarını doğru bulmuş. Bu skandal karar düzeltilir, ceza kaldırılır diye düşünüyorum."

"PEPE'NİN POZİSYONUNDA DEVAM KARARI DOĞRU, CANER'İN HAREKETİ PENALTI"

"Pepe'nin pozisyonda bir futbolcu ancak kafaya böyle çıkar. Kafadan seken top ve dışarı gidiyor. Kornere çıktıysa korner diyeceksin. Devam kararı doğru. Caner'in son dakikada Volkan Şen'e yaptığı hareket ise penaltı."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (26 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.