comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Murat Şahin'den maç sonu Kalinic transferi açıklaması

13 Eylül 2020, Pazar 22:32
Murat Şahin'den maç sonu Kalinic transferi açıklaması

Beşiktaş yardımcı antrenörü Murat Şahin, Trabzonspor maçından sonra transfer açıklamasında bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in 1. haftasında konuk olduğu ezeli rakibi Trabzonspor'u 3-1 mağlup etti. Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın koronavirüs tedavisi nedeniyle takımın başında yer almadı. Beşiktaş yardımcı antrenörü Murat Şahin maç sonu Nikola Kalinic transferi hakkında konuştu.

 

Murat Şahin, Trabzonspor - Beşiktaş maç sonu açıklamaları


Maçı değerlendiren Murat Şahin, “Beşiktaş takımı her maça kazanmak için çıkar. Maçın başında topla oynama ve topun geçişlerinde sıkıntı yaşadık ama gol geldikten sonra daha rahat oynadık. Trabzonspor'un 90 dakika pozisyonu neredeyse yoktu. Oyuncularımızın ayaklarına sağlık.” ifadelerini kullandı.

"KALİNİC LİSTEMİZDE BULUNUYOR"

Kalinic transferi hakkında konuşan Murat Şahin, "Kalinic ile ilgili Sergen Yalçın hocamız açıklama yapmıştı. Kalinic listemizde yer alan bir futbolcu. Beşiktaş'a faydalı olacağını düşünüyoruz. Maddi konular var, anlaşma durumu var. Olup olmayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz. 3-4 tane daha oyuncunun kadromuza katılacağını düşünüyoruz. Transfer dönemi bitene kadar minimum puan kaybı yaşamalıyız." ifadelerini kullandı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!