comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mircea Lucescu'ya Ukrayna'da 'Come To Beşiktaş' esprisi

31 Ağustos 2017, Perşembe 17:28
Mircea Lucescu'ya Ukrayna'da 'Come To Beşiktaş' esprisi

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'ya, Ukrayna ile oynanacak maç öncesinde Kharkiv'e "Come To Beşiktaş" esprisi yapıldı. 

FutbolArena - Beşiktaş taraftarlarının başlattığı "Come To Beşiktaş" akımı dünyanın her tarafında sürüyor. 2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde 2 Eylül Cumartesi günü Ukrayna ile deplasmanda karşılaşacan olan A Milli Futbol takım kafilesi Ukrayna'ya ayak bastıktan sonra yeni teknik direktörü Lucescu'ya Kharkiv'de "Come To Beşiktaş" esprisi yapıldı. 
 

Come To Beşikteş haberleri


Beşiktaş taraftarlarının Pepe için başlattıkları ve daha sonra Diego Costa ile devam ettirdikleri Come To Beşiktaş akımı dünyanın her tarafında devam ediyor. A Milli Futbol takımının Ukrayna ile oynayacağı maç öncesinde Kharkiv'e iniş yapan kafilede teknik direktör Lucescu ilk önce kamerala yansıdı. Ukrayna'da çiçeklerle karşılaşan Türk teknik adama büyük ilgi gösterirken, az sayıdak Türk taraftar da Milli takım kafilesine destek olmak için bekledi. 

LUCESCU'YA COME TO BEŞİKTAŞ ESPRİSİ
Öte yandan Mircea Lucescu'nun takım otobüsüne gittiği sırada bir Türk taraftar Rumen teknik adama, "Lucescu, Come To Beşiktaş" şeklinde espride bulundu. 
 

Ukrayna - Türkiye maç haberleri


Ukrayna Milli Takım Teknik Direktörü Shevchenko yaptığı açıklamada, "Lucescu, Ukrayna futbolunu çok iyi tanıyor. Çok tecrübeli bir teknik adam. Ancak biz de bu maça iyi motive olacağız. Milli takımda eski hocalarını yenmek isteyen oyuncular var. Onların ekstra motivasyonu olacak. Lucescu bizi iyi tanıyor ama Türkiye'yi yenmek için gereken planımızı, hazırlıklarımızı yaptık." ifadelerini kullandı. 
Öte yandan Shevchenko, yeniden A Milli takım kadrosuna alınan Arda Turan hakkında da açıklamalarda bulunurken, "Türkiye'de yetenekki oyuncu sayısı fazla. Yurt dışında forma giyen çok sayıda yıldıza sahipler. Arda da bunlardan birisi fakat Arda'nın ilk 11'de oynayıp oynamayacağından emin değilim. Lucescu demek ki ona güveniyor ama takımda çok problemi var ve şimdi bunları çözmeye çalışıyor." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.