comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mircea Lucescu'nun yeni takımı açıklandı! İmzalar atılıyor

25 Aralık 2019, Çarşamba 09:56
Mircea Lucescu'nun yeni takımı açıklandı! İmzalar atılıyor

Sion Başkanı Christian Constantin, teknik direktör Mircea Lucescu ile anlaştıklarını açıkladı. İsviçre ekibinde imzalar 2 Ocak'ta atılacak.

FutbolArena Dış Haberler - Rumen teknik direkör Mircea Lucescu, İsviçre'nin Sion Kulübü ile anlaştı. Yeni görevine başlayamaya hazırlanan Lucescu, 2 Ocak'ta Sion'a resmen imza atacak. Sion Başkanı Christian Constantin, teknik direktör Mircea Lucescu ile anlaştıklarını açıkladı.
 

Mircea Lucescu hangi takımla anlaştı?


Rumen basınından Sport Pro TV'nin haberine Sion'un yeni teknik direktörü Mircea Lucescu oldu. Sion Başkanı Christian Constantin, "Mircea Lucescu İsviçre'ye gelecek. 2 Ocak'tan itibaren bizimle birlikte olacak" açıklamasında bulundu. 

"ÇOK İYİ ARKADAŞLAR, İYİ BİR TAKIM KURACAKLARINDAN EMİNİM"
Sion'un eski oyuncusu Herea, "Lucescu ve Constantin'in iyi arkadaş olduğunu biliyorum ve birlikte iyi bir takım kuracaklarını düşünüyorum" yorumunda bulundu. Sion, İsviçre Ligi'nde 10 puanla 7. sırada yer alıyor. 74 yaşındaki Mircea Lucescu son dönemde Rapid Wien ve Santos ile anılıyordu. Türkiye A Milli Takımı'ndan bu yana boşta gelen Lucescu, Ocak ayında Sion'da göreve başlayacak.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Santos iddiaları hakkında GSP'ye açıklamalarda bulunan Mircea Lucescu, "Santos'un teklifi ciddi ve somut. Henüz bir karar vermedim. Yeni yıldan sonra karar vereceğim çünkü başka ilginç teklifler de aldım" demişti. Haberde Lucescu'nun eşinin uzak mesafe nedeniyle bu teklife karşı çıkabileceği belirtilmişti.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"