comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mircea Lucescu'dan Beşiktaş maçı sonrası hakeme tepki

25 Ağustos 2023, Cuma 01:19
Mircea Lucescu'dan Beşiktaş maçı sonrası hakeme tepki

Dinamo Kiev Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Beşiktaş maçının ardından savunmada yaptıkları hatalara dikkat çekerken hakem kararlarına da tepki gösterdi. Rumen teknik adam, "Bana şimdi maçı hakeme bağladığımı söyleyecekler ama bu şekilde iptal edilen gollerin şampiyonuyuz resmen. Geçen sene Benfica. Bu sene Beşiktaş maçı. Ayrıca yediğimiz penaltı. Top çok yakın mesafeden geliyor. Hakeme eve gidince maçı bir daha izlemesini söyledim." dedi. 

FutbolArena - Dinamo Kiev Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Beşiktaş maçının ardından penaltı kararı ve ofsayt nedeniyle iptal edilen gole tepki gösterdi. 
Mircea Lucescu, "Bana şimdi maçı hakeme bağladığımı söyleyecekler ama bu şekilde iptal edilen gollerin şampiyonuyuz resmen. Geçen sene Benfica. Bu sene Beşiktaş maçı. Ayrıca yediğimiz penaltı. Top çok yakın mesafeden geliyor. Hakeme eve gidince maçı bir daha izlemesini söyledim. Sadece bunlar değil elbette. Savunmada ciddi hatalar yaptık. İstanbul'da kışkırtıcı bir atmosfer olacak. Sonuna kadar şansımızı zorlayacağız. Oyunumuzdan memnunum ve bunu devam ettirmek için çalışacağız." dedi. 
Mircea Lucescu ayrıca Beşiktaş hakkında konuşurken, "Beşiktaş değil de Afrika takımına karşı oynadık. Gambiyalı, Kongolu, Ganalı, Angolalı. Aynı kulüpte yetişmiş futbolcularla onlara karşı oynamak çok zor. Çünkü çok fazla tecrübeliler. Bizim tecrübesizliğimizden yararlanarak goller attılar. İyi takım ve iyi transferler yaptılar." dedi. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!