comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Milosevic: "Beşiktaş'tan ayrıldım çünkü..."

20 Aralık 2017, Çarşamba 17:48
Milosevic:

Beşiktaş ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden İsveçli futbolcu Alexander Milosevic ülke basınına açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'a Slaven Bilic döneminde gelen fakat beklenen performansı sergileyemedikten sonraı şans bulamayan Milosevic, bu sezon başında Çaykur Rizespor'a kiralanmıştı. Rizespor'dan ayrıldıktan sonra Beşiktaş'la olan sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden İsveçli futbolcu ülke basınına neler yaşadığına dair açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş Milosevic'in sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti


"RİZESPOR'DA İYİ GİDİYORDUM AMA.."

8 Eylül'de Rizespor'un Başkanı ve antrenöründen bir haber aldım. Benimle ilgileniyorlardı. Ben de daha fazla forma giymek için Çaykur Rizespor'da oynamak istiyordum. Kulüp ve tesisler olduköa iyiydi. Transfer olduğum günden bu yana her şey güzel gidiyordu. Ben de iyi oynuyordum. Ancak sonrasında ne olduğunu anlamadığım bir şekilde antrenör değişikliği yaşandı. İbrahim Üzülmez takımın başına geldi. Sonrasında bir anda yönetimden kaynaklanan bir değişim oldu. Sanırım kulüp yabancı futbolcu istemiyordu. 
"BEŞİKTAŞ'LA ARAMIZDA BÜYÜK SAYGI VAR"

Milosevic, Beşiktaş'tan ayrılık sürecini de anlattı. İsveçli futbolcu, "Şimdi burada oturup bir çok şey söyleyebilirim ama insanlar yurt dışında nasıl çalışıldığını bilmiyor. Rizespor'dan ayrıldıktan sonra Beşiktaş'la sözleşmemi erken feshedebilir miyiz diye yönetimle konuştum ve bu kararı verdim. Pek iyi bir dönem geçiremedim ama kulüple aramızda büyük bir saygı vardı. 

"BEŞİKTAŞ'A GİTTİĞİM İÇİN PİŞMAN DEĞİLİM"

Beşiktaş'a gittiğin için pişman mısınız sorusu hakkında konuşan Milosevic, "Kesinlikle hayır. Bu dönemde Budesliga'da oynadım. U21 Avrupa Şampiyonasında altın madalya kazandım ve A Milli takıma yükseldim. Türkiye'ye gitmek benim için hata değildi. Sadece Almanya'da seçimlerde bazı hatalar yaptım ama Beşiktaş'a gittiğim için asla pişman değilim. 

"BUNDAN SONRA..."

İsveçli futoblcu geleceğiyle ilgili olarak ise çok uzun süre beklemek istediğini ve yeni bir kulüple yeni bir maceraya başlamak istediklerini de sözlerine ekledi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"