comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Milli Takım'ın kadrosu açıklandı (Türkiye kadrosunda kimler var?)

09 Kasım 2018, Cuma 14:05
Milli Takım'ın kadrosu açıklandı (Türkiye kadrosunda kimler var?)

A Milli Takım'ın İsveç ve Ukrayna maçlarının aday kadrosu açıklandı. Türkiye aday kadrosu, Türkiye Milli Takımı kadrosu, Türkiye maçları ne zaman?

FutbolArena - A Milli Takımımızın 17 Kasım'da Konya'da İsveç ile oynayacağı UEFA Uluslar Ligi karşılaşması ve 20 Kasım'da Antalya'da Ukrayna ile yapacağı özel maçın aday kadrosu açıklandı.
 
A Milli Takım, 12 Kasım Pazartesi günü saat 17.00'de Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.
 

Türkiye maçları, Türkiye'nin rakipleri (Türkiye Milli Takımı maçları)


İsveç karşılaşmasının hazırlıklarını dört gün boyunca bu tesiste sürdürecek A Milli Takım, 16 Kasım Cuma günü Konya'ya gidecek. A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, bir milli futbolcu ile birlikte maçın oynanacağı Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu'nda saat 18.30'da bir basın toplantısı düzenleyecek. A Milliler, son çalışmasını toplantıyı takiben stadyumda saat 19.00'da yapacak.

MİLLİ TAKIM ADAY KADROSU

 

Türkiye Milli maçları hangi kanalda? (Türkiye maçları ne zaman?)


Türkiye ile İsveç arasında 17 Kasım Cumartesi günü oynanacak UEFA Uluslar Ligi karşılaşması saat 20.00'de başlayacak ve TRT1'den naklen yayınlanacak.

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.