comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Milli maç arasında Vodafone Arena'da hazırlık maçı - Beşiktaş Haberleri

16 Mart 2017, Perşembe 00:16
Milli maç arasında Vodafone Arena'da hazırlık maçı - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş'ın lige verilecek olan milli maç arasında Vodafone Arena'da Rumen takımı Astra Giurgiu ile hazırlık maçı oynayacağı yazıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Önümüzdeki hafta milli maç arası nedeniyle liglerin tatile girecek olmasının ardından Beşiktaş, Vodafone Arena'da Rumen temsilcisi Astra ile hazırlık maçı oynayacak. 

3 AS FUTBOLCU MİLLİ TAKIMDA!
Romanya Ligi takımlarından Astra Giurgiu'da, Beşiktaş ile Vodafone Arena'da oynanacak olan milli maçta Daum tarafından milli takıma çağrılan as futbolcular Silviu Lung, Cristian Săpunaru ve Constantin Budescu'nun forma giyemeyeceği açıklandı. 

TERÖR YÜZÜNDEN GAZİANTEPSPOR'A GELMEMİŞTİ!

Hatırlanacağı üzere Astra Giurgiu'nun teknik direktörü bu sezon Gaziantepspor ile transfer görüşmesi yapmasına ve anlaşmasına rağmen İstanbul'da yaşanan terör olaylarından sonra kararından vazgeçtiğini açıklamıştı. 

RESMİ AÇIKLAMA: "AYLIK 1 MİLYON EURO VERSENİZ DE GELMEM."

Rumen basınında Digisport'a konuşan Sumudica, Gaziantepspor ile sözleşme imzalamasının an meselesi olduğunu fakat Beşiktaş stadının yakınlarında meydana gelen terör saldırısının ardından vazgeçtiğini söyledi. 

Sumudica, "Türkiye biletlerim hazırdı. Gaziantepsporlu yetkililerle görüşmek için otele gittim ve imzalamak için evraklar önümdeydi. O sırada televizyondaki patlama haberini duydum. Patlamanın İstanbul'da Beşiktaş stadının yakınında olduğunu öğrendim. O an Gaziantepsporlu yöneticilere "Bana aylık 1 milyon euro da verseniz, artık Gaziantep'e gelmem." açıklamasını yaptı. 
 

Beşiktaş - Astra Giurgiu hazırlık maçı ne zaman?


Milli maçlar nedeniyle lige verilecek arada Beşiktaş'ın, Vodafone Arena'da Romanya Ligi takımlarından Astra Giurgiu ile hazırlık maçı oynayacağı iddia edildi. Siyah beyazlı kulüpten henüz bu konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen Rumen basını, Astra Giurgiu'nun 25 Mart'ta Vodafone Arena'da Beşiktaş ile hazırlık maçı oynayacağını yazdı. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"