comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Messi Pepe'nin transferine karşı çıktı: "İstemiyorum"

20 Aralık 2018, Perşembe 17:40
Messi Pepe'nin transferine karşı çıktı:

Barcelona'nın yıldız futbolcusu Messi, Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Katalan ekibinin gündemine gelen Pepe'nin transferine karşı çıktı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra serbest kalan Pepe'nin son olarak Wolverhampton ile anlaştığı iddia edilirken, İspanyol basınında yıldız futbolcunun Barcelona'nın da gündemine geldiği iddia edildi. 

İspanyol basınındaki haberlere göre, Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra serbest kalan Pepe Barcelona'nın gündemine geldi fakat Messi bu transfere karşı çıktı. 
Lionel Messi'nin uzun yıllar Real Madrid'de futbol oynayan ve özellikle derbilde ön planda olan yıldız futbolcunun geçmişi nedeniyle Katalan ekibine transfer olmasını istemediği ve buna şiddetle karşı çıktığı öğrenildi. 
 

Beşiktaş Transfer: Pepe, Wolverhampton'a transfer olacak mı?


Portekiz'de Record'un haberine göre Pepe devre arasında İngiltere Premier Ligi'ne transfer olacak. Wolverhampton, deneyimli futbolcuya ocak ayında imza attırmak istediği ve transferi büyük ölçüde bitireceği belirtildi. 

Öte yandan Manchester United ile yollarını ayıran Jose Mourinho'nun da devre arasında Pepe'yi transfer etme planları yaptığı iddia edildi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)