comScore
1 / 7

Menajeri Beşiktaş'ı resmen açıkladı!

 

FutbolArena - Beşiktaş’ta transfer gündemi oldukça hareketli...

 

2 / 7
Siyah beyazlıların ilgilendiği genç yıldızın cephesinden açıklama geldi.
3 / 7
Beşiktaş’ın transfer listesinde olan Feyenoord Kulübü’nün genç yıldızı Orkun Kökçü’nün babası Halis Kökçü dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4 / 7
Oğluna Türkiye’den bir çok talep olduğunu dile getiren baba Kökçü; "Orkun şu anda Feyenoord’un oyuncusu. Bizim birebir görüştüğümüz Beşiktaş var. Orkun da Beşiktaş’a sıcak baktı. Bizim F.Bahçe ile en ufak bir görüşmemiz olmamıştır. Beşiktaş ile görüşmelerimiz sürüyor" dedi.
5 / 7
Baba Kökçü, aile Beşiktaşlı olduklarını ifade etti ve transfer konusunda siyah-beyazlı yöneticilerle irtibata geçtiklerini aktardı. Baba Kökçü sözlerini şu şekilde tamamladı;
6 / 7
- Orkun profesyonel bir oyuncu. Bizler ailece Beşiktaşlıyız. Orkun da çocukluktan bu yana Beşiktaşlı. Fakat sonuçta profesyonel bir futbolcu. Umut bey (Güner) ile görüşmelerimiz oldu.
7 / 7

- Onların talepleri de oldu ve memnun olduk. Burada kulüplerin anlaşması ve Orkun için sunulacak proje önemli. Her şey profesyonel bir çerçevede gidiyor. Burada takımların anlaşması önemli. İnşallah profesyonel bir şekilde bu iş çözülecek. (Haber1903)