comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Menajer Batur Altıparmak: 'Caner Erkin, Beşiktaş'tan ayrılacak'

23 Haziran 2020, Salı 18:28
Menajer Batur Altıparmak: 'Caner Erkin, Beşiktaş'tan ayrılacak'

Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, tecrübeli futbolcunun sezon sonunda Beşiktaş'tan ayrılacağını açıkladı.

FutbolArena - Beşiktaş ile sözleşmesi bitecek olan Caner Erkin, geleceği hakkında son kararını verdi.. Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, Beşiktaş ile yapılan görüşmeler sonrası ayrılık kararı aldıklarını söyledi.
 

Caner Erkin, Beşiktaş'ta kalacak mı?


TRT Spor'a konuşan menajer Batur Altıparmak, Caner Erkin'in sezon sonuna kadar Beşiktaş formasıyla mücadele edeceğini ancak sözleşmesi bitiminde takımdan ayrılacaklarını söyledi.

"BEŞİKTAŞ'TAN AYRILMAYA KARAR VERDİK"
Beşiktaş yönetimini Caner Erkin'i yeni sezonda düşünmediğini belirten Batur Altıparmak, "Sol bek alınıyor, Rıdvan'a şans veriliyor. Caner, Beşiktaş'ın planlanmasında yok. Beşiktaş'ın niyetinin farklı olduğunu gördük. Caner ile konuştuk. Sezon sonunda Caner Erkin'in Beşiktaş ile devam etmemesine karar verdik. Ben de transfer çalışmalarına başlıyorum." dedi.

"CANER'E YURT İÇİ VE YURT DIŞINDAN TEKLİFLER VAR"

Transfer teklifleri olduğunu söyleyen Batur Altıparmak, "Şu ana kadar hiçbir takımla anlaşma yapmadık. Caner'e sadece yurt içinden değil, yurt dışından da ilgi var. Caner Erkin sezon sonuna kadar forma şansı bulduğu sürece Beşiktaş için elinden gelen en iyisini yapacaktır." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!