comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Melih Şendil Fikret Orman'a övgüler yağdırdı! "Beşiktaş'ın geldiği nokta artık."

02 Şubat 2018, Cuma 04:40
Melih Şendil Fikret Orman'a övgüler yağdırdı!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın geçtiğimiz 4 yıl içinde kulüpteki sistemine ve başarılarına Melih Şendil'den övgüler geldi. 

FutbolArena - Fikret Orman'a Kulüpler Birliği Başkanı olmasının ardından Melih Şendil'den destekle birlikte övgüler geldi. beIN Sporrts'ta "Oyun Kurucu" programında Firket Orman ile bir araya geldiklerinde kendisini tebrik ettiğini söyleyen Melih Şendil, Kulüpler Birliği Başkanlığı görevinde de Orman'a, "Beşiktaş'taki başarılı sisteminizi Kulüpler Birliği toplantılarında da gerçekleştireceğinizi. ümit ediyorum." dediğini söyledi. 
 

Fikret Orman Kulüpler Birliği Başkanı oldu


Galatasaray eski Başkanı Dursun Özbek'in seçimi kaybetmesinin ardından Kulüpler Birliği Başkanlığı'nın da düşmesi üzerine, yeni Başkan Fikret Orman oldu. 

beIN Sports'ta Oyun Kurucu programında Fikret Orman'ı tebrik eden Melih Şendil, Kulüpler Birliği'nde de başarılı olacağını ümit ettiğini söyledi ve Orman'ın, Beşiktaş'ta geçtiğimiz 4 yılda çok başarılı işlere imza attığını söyledi. 
 

Fikret Orman ile Beşiktaş'ın başarıları


Fikret Orman Başkanlığında Feda sloganıyla yola çıkan siyah beyazlıların geldiği noktaya övgüler yağdıran Melih Şendil, beIN Sports "Oyun Kurucu." programında Fikret Orman döneminde Beşiktaş 3-4 yılda nerelere geldi. Cefa bitti, Sefa başladı. Eğri oturalım, doğru konuşalım. 4 yıl öncesindeki Beşiktaş bugüne milyar dolarlara doğru çıkan bütçeye sahip oldu. Başarılar, seyirci kitlesi, vizyon, rüya gibi bir yedek kulübesi, proejeler vb. birçok konuda Beşiktaş nereden nereye geldi. Şampiyon olur, olmaz ayrı mesele. Fikret Orman umarım Kulüpler Birliği'nde diğer kulüplerimizi de böyle Avrupai vizyona çeker."diye konuştu. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.