comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mehmet Sepil'den Adis Jahovic açıklaması: 'İsteyen olursa...'

09 Ocak 2018, Salı 10:47
Mehmet Sepil'den Adis Jahovic açıklaması: 'İsteyen olursa...'

Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, transfer döneminde ismi en çok konuşulan futbolcuların başında gelen Adis Jahovic konusunda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Göztepe yönetimi sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Makedon futbolcu Adis Jahovic ile sözleşme yenileyemezken başkan Mehmet Sepil önemli açıklamalarda bulundu.


Beşiktaş, Adis Jahovic'i istiyor mu?


Öte yandan Cenk Tosun'u Everton'a gönderen Beşiktaş'ın da aracılar vasıtasıyla bu oyuncu konusunda girişimlerde bulunduğu öne sürülmüştü. Geçtiğimiz hafta içinde Göztepeli yöneticilerinden Beşiktaş'tan Orkan Çınar ve Necip Uysal'ı istediği  zamanda Siyah-beyazlı yöneticilerin Göztepe'den Adis Jahovic'i istedikleri öne sürülmüştü. Göztepe yönetiminin Makedon futbolcuyu bırakmak istememesinden dolayı da bu transfer olayı şimdilik kapanmıştı.
 

Göztepe, Adis Jahovic'in sözleşmesini uzattı mı ?


Başkan Sepil, Beşiktaş'ın yanı sıra birçok takımın daha transfer etmek istediği öne sürülen futbolcuya teklif gelmediğini belirterek, “Kimse benden Jahovic'i istemedi. İsteyen olursa konuşuruz” şeklinde açıklama yaparak olası bir transfer görüşmesine açık oldukları mesajını iletti.

"LİGDEN DÜŞME KORKUMUZ KALMADI"
Sezona başlarken uzun bir aradan sonra yükseldikleri Süper Lig'de ilk hedeflerinin ligde kalmak olduğunu hatırlatan Başkan Sepil, ilk yarı sonunda elde edilen 30 puan sonrasında artık düşme korkularının kalmadığını açıkladı. Sepil, “Bu ligi 6 ve 7. bitirdiğinizde maddi geliriniz artıyor. İlk 5 e girmeniz lazım ki Avrupa'ya gidin. Öyle bir şey olursa bizim için ilk senemizde güzel olur. Göztepe yıllar sonra stadına kavuşuyor. Altyapı akademisi açıyoruz. 2 yıl sonra Göztepe'nin geleceğine pozitif bakıyoruz” diye konuştu.

Mehmet Sepil, ara transfer döneminde takımın dengesini bozacak bir transfer girişimine başvurmayacaklarını sözlerine ekledi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Göztepe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"