comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mehmet Demirkol'dan Talisca & Alex kıyası! "Alakası yok"

02 Ağustos 2017, Çarşamba 13:46
Mehmet Demirkol'dan Talisca & Alex kıyası!

Spor yorumcusu mehmet Demirkol, Talisca ile Alex'in birbirlerine hiç benzemediklerini ifade etti.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında Alvaro Negredo'yu renklerine bağlamaya çok yakın. Bu transferi değerlendiren Mehmet Demirkol, Negredo'nun iyi bir 10 numara oyuncusuyla birlikte oynaması halinde büyük işler yapacağını dile getirdi. Fakat bu 10 numaranın Anderson Talisca olmadığını belirten Mehmet Demirkol, Brezilyalı oyuncuyu Alex de Souza ile kıyasladı.

"ALEX SEZONDA 20 ASİST YAPARDI"
NTV Spor'da değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol, "Talisca ne kadar daha 10 numaraya doğru evrilecek? Geçen sezon 2 asistli var. 2 asistle 10 numara olunmaz. Bu kötü oyuncu olduğu anlamına gelmez. Acayip bir futbolcu, insanın aklına gelmeyecek işleri yapıyor. Alex ile kıyaslanıyor ama hiç alakası yok. Alex'in sezon başı 20 asisti var. Talisca, Alex'e dönecek mi bunu bilemiyoruz." dedi.
 

Beşiktaş'ın Alvaro Negredo transferiyle ilgili yorumlar


Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Alvaro Negredo ile ilgili Mario Gomez üzerinden örnek verdi.

Mehmet Demirkol, "Şenol Hoca sihirli değneği ile Negredo'dan Gomez'den aldığından daha fazla performans alabilir. Negredo daha iyi oyuncu. Negredo'nun 10 numara bir pasör ile oynaması onu bir üst seviyeye çıkartır. Burada da devreye Oğuzhan giriyor" diye konuştu.


Siyah beyazlılarla ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)