comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mehmet Demirkol'dan Mahmut Uslu'ya Caner Erkin tepkisi! "Çok ayıp"

26 Eylül 2017, Salı 12:02
Mehmet Demirkol'dan Mahmut Uslu'ya Caner Erkin tepkisi!

Mehmet Demirkol, derbi sonraıs Mahmut Uslu'nun Caner Erkin hakkında yaptığı açıklamaları eleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu'nun Beşiktaş derbisi sonrası Caner Erkin hakkında yaptığı, "Özel hayatını hepiniz biliyorsunuz" sözlerine Mehmet Demirkol'dan eleştiri geldi. Bir futbolcunun özel hayatının konu edilmesinin çok ayıp olduğunu belirten Demirkol, Mahmut Uslu'ya tepki gösterdi.

"BUNLARI KONUŞMAK ÇOK AYIP"
NTV Spor'da konuşan Mehmet Demirkol şu ifadeleri kullandı:

"Bir oyuncunun özel hayatından bahsetmek bir kere çok ayıp. 'Caner'in özel hayatını biliyorsunuz' diyor. Bize ne? Caner din alimi değil, futbolcu. Futbolculuğunu eleştirebilirsin. Özel hayatından bize ne, kime ne? Yöneticilerin mağduriyet edebiyatından kurtulması lazım. Şampiyonlar Ligi'ne 4 takımla nasıl gideriz diye düşünmeliler. Sizin işiniz bu kardeşim! Devler Ligi'ne 4 takım sokmak için uğraşın. 1 takım gidince birbirinizi yiyorsunuz."
 

Mahmut Uslu, Caner Erkin için ne demişti?


"Caner Erkin'in özel hayatını biliyorsunuz. Herkes biliyor. Biz Caner'e çok sahip çıktık ama biliyorsunuz işte özel hayatını. Caner Erkin tepkileri hak etti."

"ŞENOL GÜNEŞ KÜFÜR EDİYOR"

"Arsen Orman konuşma yapmaya başladı günler öncesinden. Gördüğünü çalmadı bugün hakem. Hakemden dolayı mutlu değiliz bugün. Şenol Güneş hakeme o...sii... diyor. Yakışmıyor mu?"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)