comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mehmet Demirkol'dan Lyon - Beşiktaş yorumu

13 Nisan 2017, Perşembe 13:05
Mehmet Demirkol'dan Lyon - Beşiktaş yorumu

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın Lyon ile oynayacağı maçı değerlendirdi.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi çeyrek final ilk maçında Olimpik Lyon ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş ile ilgili spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan değerlendirme geldi. Demirkol, siyah beyazlıların Napoli'yi yenmesine rağmen Lyon'u küçümsememesi gerektiğini dile getirdi. 

Lyon'un Napoli'ye göre daha zayıf bir takım olduğunu söyleyen ancak ligdeki konumlarına bakarak küçümsenmemesi gereken bir takım olduğunu ifade eden Mehmet Demirkol şunları söyledi:
"LİGDE İYİ GİTMİYORLAR AMA..."

"Lyon belki ligde iyi gitmiyor ama hangi takımların arkasındalar ona bakmak lazım. Tarihin en iyi Monaco'su ki dün Dortmund'u yendiler. PSG ve Avrupa'nın en özel takımlarından Nice'in arkasında 4. sıradalar. O yüzden puan tablosuna bakıp Lyon'u küçümsemek doğru olmaz. Belki Napoli kadar iyi değiller ama küçümsenecek bir takım da değiller. 

"ATIBA YOKSA MAÇA ÇIKMA"

"Beşiktaş'ta kim olmasa tedirgin olursun? Hücum yönünden Quaresma olabilir ama Atiba olmazsa çıkma maça! Fransızlar da "Topu ayağımızda tutalım, rakibi koşturalım" diye düşünüyorlar. Herkes kendi açısından bakıyor. Beşiktaş'ın da yapması gereken bu."

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!