comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mehmet Demirkol'dan Galatasaray'a: "Bu Beşiktaş'a bir şey yapamazsın."

02 Aralık 2017, Cumartesi 23:29
Mehmet Demirkol'dan Galatasaray'a:

Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 3-0 mağlup ettiği maçı NTV Spor'da Mehmet Demirkol yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 14. haftasında Galatasaray'ı 3-0 mağlup etti. Maçın ardından Mehmet Demirkol NTV Spor'da derbiyi yorumladı. 


Beşiktaş 3-0 Galatasaray Mehmet Demirkol NTV Spor yorumları


"TUDOR'UN 11'İNİ ELEŞTİREMEM"

Bu puanları Tudor'un oyunu topladı. Igor Tudor'u eleştirebiliriz, ben de eleştiriyorum. Ancak bir taraftan eleştirirken, diğer taraftan bu puanları Tudor'un takımının topladığını söylemeliyiz. Bugün ne yapmaya çalıştı Tudor? Bakıyorum kadroya. Neye itiraz edeceksiniz? Denayer'in de mantığı var. Quaresma için. Bunu yapabilir, çok da saçma değil. Linnes, Quaresma karşılaşması çok acıklı olabilir diye. Burada da yerden yere vurulacak bir şey yok. Kriz açısından bakacaksak bugün oyuncuları konuşmamız lazım. 
"10 DAKİKADA 8 NET POZİSYON"

Beşiktaş'ın 8 net pozisyonu var 10 dakika içinde. Bu teknik direktör üzerinden tartışılacak bir şey değil. Sahada oyuncu yok mu? Bir zahmet bir şey yapın. 

"BEŞİKTAŞ 7 FUTBOLCUYLA TOP ÇEVİREBİLECEK BİR HALE GELDİ"

Beşiktaş ilk yarıda bu sezon en fazla ortayı açtı ama vuracak adam bulamadı. Burada Talisca'yı aradı işte. Ancak önce bir oyunu alayım dedi Şenol Güneş. Galatasaray'ın baskısına karşı önlemi aldı. 7 tane oyuncuyla top çevirebilir bir takım haline gelmiş Beşiktaş. Bugün Beşiktaş istediği her şeyi yaptı. Galatasaray da buna karşı gelemedi. Beşiktaş bu maça Malatya galibiyetiyle, önümde ölümcül bir Leipzig maçıyla çıkmış olsaydı bu maç böyle olmazdı. Ancak iş öyle bir yere büründü ki, Beşiktaş'ın bu sezon konsantre olacağı tek maç haline geldi. 

"TÜRK FUTBOLU ADINA BEŞİKTAŞ'I KUTLAMALIYIZ"

Bugün yapmamız gereken şey, Türk futbolu adına Beşiktaş'ın bu oyununu kutlamak. Derbilerde en son ne zaman bu kadar oyun farkı oldu? Appiah, Anelka'lı dönemi hatırlıyorum ama çok yok. Üstün farklar vardı ama bu çok ezici bir üstünlük oldu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.  

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.