comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mehmet Demirkol: "Vagner Love golcülüğünü gösterir, asıl sorun..."

31 Ocak 2018, Çarşamba 11:28
Mehmet Demirkol:

Beşiktaş, Aytemiz Alanyaspor'dan Vagner Love'yi renklerine bağlarken Mehmet Demirkol, Brezilyalı futbolcunun takıma dahil olmasıyla ilgili konuştu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları doğrultusunda Vagner Love kadroya dahil edildi. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yer alan Spor Servisi programında Vagner Love ile ilgili konuştu.

Beşiktaş'ın Vagner Love'yi almakla iyi bir hamle gerçekleştirdiğine vurgu yapan Demirkol, asıl sorunun orta sahadan kaynaklandığını belirtti.
 

Mehmet Demirkol'un Vagner Love yorumu


Mehmet Demirkol, "Vagner Love'un golcülüğünü hemen göstereceğini düşünüyorum. Ama asıl mesele orta sahayı da çalıştırır mı? Bu olursa, Beşiktaş rakiplerinin çok önüne geçer. Beşiktaş'a başka bir oyun kazandırabilir Love. 2 yıl önceki şampiyonluktaki oyuna dönebilirler. Golcülüğünden ziyade orta sahaya etki edebilirse başka bir seviyeye gelir Beşiktaş. Beşiktaş merkezden gelemiyor. Love'un Talisca ve Oğuzhan'a bu açıdan büyük katkısı olabilir. Sadece bir santrfor değil. Bayern Münih maçı için de yeter. Başka kimi alacaksın ki?" diye konuştu.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)