comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mehmet Demirkol: "Şenol Güneş, Lukas Karius'un arkasında durur"

21 Ağustos 2018, Salı 11:44
Mehmet Demirkol:

Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın transfer çalışmaları kapsamında gündemine aldığı iddia edilen Lukas Karius için çarpıcı yorumlarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Mehmet Demirkol, Lukas Karius'un Beşiktaş'a transfer olacağı yönündeki iddialarla ilgili konuştu.
 

Mehmet Demirkol, Lukas Karius için neler dedi?


BeIN Sports'ta konuşan Mehmet Demirkol, Lukas Karius'un Beşiktaş'ta faydalı olabileceğini belirtti. Mehmet Demirkol, "Karius iyi bir kaleci. Şampiyonlar Ligi'ndeki Real Madrid finalinden sonra oyuncunun neler çektiğini bilemeyiz. Büyük bunalım. Şenol hoca ve Beşiktaş seyircisi Karius'un arkasında durabilir. Doğru bir tercih olur" dedi.

Beşiktaş adına bir başka yazılan isim olan Burak Yılmaz için de konuşan Demirkol, "Burak Yılmaz sağlıklıysa Beşiktaş'ta gol kralı olur. Açık açık söyleyim. Burak Yılmaz geçen sezon Beşiktaş'ta olsaydı Beşiktaş şampiyon olurdu" ifadelerini kullandı.
 

Loris Karius kimdir, kaç yaşında?


25 yaşındaki Alman kaleci Loris Karius kariyerine Stuttgart altyapısında başlayıp ardından Manchester City futbol akademisine transfer oldu. 2012 yılında Mainz'a transfer olan Loris Karius, 2016'da 6,2 milyon euro karşılığında Liverpool'a transfer olmuştu.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!