comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mehmet Demirkol: "Fikret Orman Yusuf Namoğlu'nu korumuyor"

19 Ekim 2018, Cuma 17:37
Mehmet Demirkol:

Mehmet Demirkol, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın MHK Başkanı Yusuf Namoğlu hakkındaki açıklamalarını değerlendirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş taraftarlarının son dönemde sosyal medyada MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'na yönelik tepkileri ve istifa çağrılarının ardından Başkan Fikret Orman'ın açıklamaları yine tartışma konusu oldu. 


Beşiktaş Haberleri: Yusuf Namoğlu istifa haberleri


beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, Fikret Orman'ın MHK Başkanı Yusuf Namoğlu hakkındaki açıklamalarını değerlendirirken, "Fikret Orman, Yusuf Namoğlu'nu korumuyor. Hatta ben Yusuf Namoğlu'nun yerinde olsam bu sözlerin ardından istifa ederdim." dedi. 

Demirkol, "Fikret Orman diyor ki, Yusuf Namoğlu çok iyi bir insandır, çok iyi bir ağabeyimizdir. Ancak bu işleri pek yapamıyor, bilmiyor diyor. TFF ve hakemler bizi doğruyor diyor." diye konuşurken, Yusuf Namoğlu'nun yerinde olması halinde bu açıklamaların ardından istifa edeceğini söyledi. 
Mehmet Demirkol, "Ben Yusuf Namoğlu'nun yerinde olsam istifa ederim. Fikret Orman diyor ki, senin alakan yok. MHK senin elinde bile değil diyor. Fikret Orman burada Yusuf Namoğlu'nu korumuyor. Yusuf Namoğlu hakemlere müdahale bile demiyor, başka yerden iş bitiriliyor diyor." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"