comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mehmet Demirkol: "Beşiktaş tarih değil geleceği yazıyor"

22 Kasım 2017, Çarşamba 11:56
Mehmet Demirkol:

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde liderliği garantilemesiyle ilgili konuştu.

FutbolArena - Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Porto maçı sonrası grubnu lider bitirmeyi garantilemesiniş yorumladı.

Beşiktaş'ın büyük bir iş başardığını söyleyen Demirkol, Beşiktaş'ın tarih değil gelecek ayzdığını söyledi.
 

Mehmet Demirkol'un Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi performansı yorumu


"BEŞİKTAŞ'IN GRUBUNDAN 1 PUAN ALAMAYACAK TAKIMLAR VAR"
Ülkemizde Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmuş Türk takımlarına bakalım, hepsinin kafasında gol var. Zico, Lucescu, Fatih Terim... Beşiktaş'ın grubundan 1 puanla çıkacak Türk takımlarını biliyorum. İsimleri vermeyeyim. Beşiktaş'ın bir oyunu var.

"BEŞİKTAŞ'IN BİR OYUNU VAR"

Bu oyunu sadece Manchester City, Barcelona, Real Madrid'e oynamazsın. Beşiktaş diğer takımlara karşı hücum oynamayı taahhüt ediyor.

"GELECEĞİ YAZMAMIZ LAZIM"

Bizim hocaların önünde bir örnek var. Mesut Bakkal mı olacaksın, Şenol Güneş mi? Burada bir gelecek yazılıyor. Biz bunu lokomotif olarak kullanıp, peşine takılacak mıyız? Tarih yazarı, dilimize çok yapıştı. Şenol Hoca'nın söylediklerinden yola çıkarak söyleyeyim, biraz geleceği yazmamız lazım. Burada gelecek yazılıyor, tarih değil.

"MARCELO-PEPE İKİLİSİ OLSAYDI"

Pepe, Marcelo ile birlikte oynasaydı; bugüne kadar gördüğümüz en iyi savunma ikilisi olacaktı. Öyle bir ikili çok üst düzey olacaktı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)