comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Medel ve Messi'nin kavgası! Kırmızı kart gördüler (İZLE)

06 Temmuz 2019, Cumartesi 23:50
Medel ve Messi'nin kavgası! Kırmızı kart gördüler (İZLE)

Arjantin - Şili maçının 39. dakikasında Medel, Messi'nin üzerine yürüdü ve ikili arasında çıkan kavganın ardından iki futbolcu da kırmızı kart gördü. Medel - Messi kavgasını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena Dış Haberler - Copa America'da Arjantin ile Şili arasında oynanan üçüncülük maçının 39. dakikasında Medel ile Messi arasında çıkan kavganın ardından iki futbolcu da kırmızı kart gördü. 


Medel - Messi kavgası İZLE


Auta giden topun ardından Medel, Messi'nin kendisini ittiği gerekçesiyle bir anda rakibinin üzerine yürüdü. İkili arasında gerilim tavan yapınca hakem hem Messi, hem de Medel'e kırmızı kart gösterdi. Messi kırmızı kartın ardından büyük bir şaşkınlık yaşarken, hakeme Medel benim üzerime geldi" şeklinde itirazda bulundu. Ancak karar değişmedi ve hem Medel, hem de Messi oyundan atıldılar. 

MESSI'DEN PROTESTO

Madalya törenine katılmayan Lionel Messi yaptığı açıklamada, "Turnuvada bize yapılan saygısızlığın bir parçası olmak zorunda değiliz." dedi. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Gary Medel, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Beşiktaş'ta mutsuz olduğu ve takımdan ayrılmak istediği iddia edilen Gary Medel için Fiorentina'nın 5 milyon euroluk teklif yapacağı öne sürüldü. İtalyan basınında Fiorentina'ya özel haberleri olan Fiorentina.it sitesinde yer alan haberlere göre henüz böyle birişim bulunmuyor. Türkiye'deki iddiaların aksine İtalyan ekibinin Medel için henüz somut bir adım atmadığı kaydedildi. Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)