comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Marouane Fellaini'den transfer açıklaması! Beşiktaş...

28 Aralık 2017, Perşembe 09:13
Marouane Fellaini'den transfer açıklaması! Beşiktaş...

Beşiktaş'ın Manchester United'dan transfer etmek için uğraş verdiği Marouane Fellaini kariyerine ilişkin transfer açıklamalarında bulundu. Beşiktaş, Marouane Fellaini'yi transfer edecek mi? Detaylar haberimizde...

FutbolArena - Beşiktaş'ta ara transfer dönemi öncesi çalışmalar hız kazanırken Marouane Fellaini ile ilgilenen yönetim çalışmalarını sürdürüyor. Belçikalı oyuncu ise yaptığı transfer açıklamalarıyla kulübünden teklif aldığını belirtti.

Orta sahaya daha dinamik ve daha ofansif bir oyuncu almak için çalışan Beşiktaş yönetimi Marouane Fellaini'yi gündemine almıştı. Başarılı oyuncu transfer açıklaması yaparak konuya açıklık getirdi.


Beşiktaş'ta Fellaini transferi ne durumda?


Milliyet'İn haberine göre, Manchester United'dan yeni sözleşme teklifi aldığını doğrulayan Belçikalı futbolcu, “Kabul edip, etmeyeceğimi henüz bilmiyorum, göreceğiz. Bazı şeyleri kısa zamanda ayarlayamazsınız. Mourinho ile konuştuk. Kendisi oyuncularının kararlarına saygı duyan birisi" diye konuştu.
Manchester United'da yıllık 4 milyon sterlin kazanan Marouane Fellaini'ye Beşiktaş yönetiminin de aynı miktarda bir rakam önerebileceği iddia edildi.
 

Marouane Fellaini kimdir, kaç yaşında? 


Futbola ülkesi Belçika'da Standart Liege altyapısında başlayan Marouane Fellaini, 2008 yılında 21 milyon Euro karşılığında Everton'a transfer olarak kariyerinin ilk çıkışını gerçekleştirdi. Everton'da ortaya koyduğu başarılı performans sonrası 5 sezon sonra 32 milyon Euro'ya Manchester United'a transfer oldu. Bu sezon 45 resmi maçta görev alan Marouane Fellaini 4 gol, 1 asistlik performansıyla eleştiriliyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.