comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mario Gomez'den veda! Bakın Beşiktaş'ı nasıl anlatmıştı

28 Haziran 2020, Pazar 19:30
Mario Gomez'den veda! Bakın Beşiktaş'ı nasıl anlatmıştı

Mario Gomez, Stuttgart'ta son maçına çıktı ve futbola veda atti. Beşiktaş taraftarlarının büyük sevgi beslediği Alman golcü bakın siyah beyazlılardan ayrıldıktan sonra Beşiktaş günlerini hangi sözlerle anlatmıştı. 

FutbolArena Dış Haberler - Stuttgart'ta son maçına çıkan ve kariyerini noktalayan Mario Gomez'e Beşiktaş'tan da veda mesajı geldi. 

Beşiktaş kulübü resmi twitter hesabı, "Futbola ve Beşiktaş'a kattığın tüm güzel şeyler için teşekkürler Mario Gomez" mesajıyla Alman golcüye veda etti. 
Peki Mario Gomez, Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Türkiye'de ve siyah beyazlı takımda geçirdiği günler hakkında neler söylemişti?

"BEŞİKTAŞ'A TRANSFERİMİ KARİYERİMİN SONU OLARAK YORUMLAYANLARI PİŞMAN ETMİŞTİM"

Fiorentina'da yaşadıklarımı unutmak için Beşiktaş'a transfer oldum. Türk taraftarlar kulüpleri için yaşıyorlar. Onların önünde top oynamak harika bir histi. Beşiktaş'a transfer olmamı kariyerimin sonu olarak yorumlayanları pişman ettim. Euro 2016'ya gitmek ve şampiyonluk yaşamak istiyordum. İstanbul'da yakaladığım enerjiyi iyi kullandım ama 7 yıl sonra lig şampiyonu olduk. Gol kralıydım ama yeniden mutluydum. Ardından haberleri okudukça endişelim arttı ve eve dönmeye karar verdimMARİO GOMEZ'İN KARİYERİNDEKİ KUPALARI

3 - Bundesliga
2 - Almanya Süper Kupa
2 - Almanya Kupası
1 - Şampiyonlar Ligi
1 - Süper Lig

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!