comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Manuel Fernandes'ten Beşiktaş itirafı

15 Ekim 2018, Pazartesi 14:13
Manuel Fernandes'ten Beşiktaş itirafı

Lokomotiv Moskova'da forma giyen Manuel Fernandes, Rus basınına verdiği röportajda Beşiktaş'tan da bahsetti. 

FutbolArena Dış Haberler - Rusya Ligi'nde Lokomotiv Moskova forması giyen Manuel Fernandes, Rus basınına verdiği röportajda Beşiktaş ile Lokomotiv Moskova arasındaki farklara değindi. İstanbul'daki taraftar atmosferinden söz eden Portekizli futbolcu, Beşiktaş'ı unutamadığını dile getirdi. 

"NANI İLE ÇOCUKLUK ARKADAŞIYIZ"
"Nani ile çocukluk arkadaşıyız. Aynı yerde büyüdük, bahçede beraber oynadık. Nani çok komik biri. Aynı zamanda futbolu da çok güzel oynuyor. Nani'nin geldiği nokta benim için sürpriz değil."

"BOŞ TRİBÜNLERE OYNAMAK BİRAZ GARİPTİ"

"İstanbul'da Beşiktaş'ta forma giyerken tribünler tıklım tıklım dolu oluyordu. Lokomotiv'e geldikten sonra boş tribünlere oynamak garipti. Bu benim için zor oldu. Statlar dolu olduğu zaman daha çok beğeniyorum. Rusya'ya ilk geldiğimde ayrıca soğuk havaya alışmakta da zorlandım. Rus yemeklerine alışmak da zor oldu çünkü Portekiz yemeklerine göre çok değişik."

"RUS KADINLARI GÜZEL AMA BEN EVLİYİM"

"Rus kadınları güzel ama dünyanın en güzeli mi bilmiyorum. Çünkü dünyanın her yerine gitmedim. Ayrıca ben evliyim ve kaırm Rus değil. Zaten artık eskisi gibi kaçamaklık yapamam, benden geçti."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (23 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.