comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Manuel Fernandes için Türkiye açıklaması! "Teklif aldık"

04 Ağustos 2019, Pazar 22:22
Manuel Fernandes için Türkiye açıklaması!

Manuel Fernandes'in menajeri gemileri yaktı. Lokomotiv Moskova'nın yeni sözleşme konusunda kendileriyle görüşmediğini söyleyen Barbosa, Türkiye'den teklif aldıklarını açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Lokomotiv Moskova'nın sözleşmesini uzatmadığı Manuel Fernandes'in menajeri Paulo Barbosa'dan yeni açıklama geldi. Barbosa, Fernandes'in kariyerine başka bir takımda devam etme olasılığının yüksek olduğunu söyledi. 

Manuel Fernandes'in menajeri Paulo Barbosa yaptığı açıklamada, "Son dönemde Lokomotiv Moskova ile yeni sözleşme konusunda temasımız olmadı. Niyetleri var gibi görünüyor ama hareket yok. Finansal olarak bile konuşmadık. Fernandes'in kariyerine başka bir takımda devam edeceğini düşünüyorum. Çin, Türkiye ve Suudi Arabistan'dan teklifler var." diye konuştu. 
Türkiye'de daha öne Galatasaray ve Beşiktaş'la ismi anılan Manuel Fernandes'in son olarak Göztepe'ye gideceği iddia edilmişti. 
 

Manuel Fernandes'in Lokomotiv Moskova performansı


Manuel Fernandes bu sezon Lokomotiv Moskova formasıyla ligde oynadığı 19 maçta 3 gol atarken, 5 asist yaptı. Fernandes, Lokomotiv Moskova'da toplamda 3 kupa şampiyonluğu yaşadı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!