comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Manisaspor'da Hamit Cihan: 'Beşiktaş üst düzeydi'

28 Kasım 2017, Salı 17:25
Manisaspor'da Hamit Cihan: 'Beşiktaş üst düzeydi'

Manisaspor Teknik Sorumlusu Hamit Cihan, 9-0 sonuçlanan Beşiktaş maçının ardından üzgün olduklarını belirterek, “Artık lige odaklanıp hedefimize ulaşmak için çabalamamız gerekiyor” dedi. 

FutbolArena - BeşiktaşZiraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında konuk ettiği Manisaspor'u 9-0 yendi. Manisaspor'da Teknik Sorumlu Hamit Cihan, karşılaşma sonrasında mücadeleyi değerlendirdi.
 

Hamit Cihan, Beşiktaş - Manisaspor maç sonu açıklamaları


Beşiktaş'ı tebrik ederek sözlerine başlayan Cihan, “Maça baktığımızda Beşiktaş'ı hem bugünkü performansından dolayı hem de Avrupa'daki performansından dolayı tebrik ediyorum. Oyunun tam anlamıyla hakimi Beşiktaş'tı. Üst düzey bir performans gösterdiler. Hem skor hem de performans olarak bu kadar fark olmaması gerekiyordu. Bu saatten sonra lige dönüp, ligdeki performansımızı üst düzey performans göstermenin çabasına girmeliyiz. Toparlanarak ligdeki hedefimize ulaşmak için çabalamamız gerekiyor” diye konuştu. 

"ARADA BÜYÜK AÇIKLIK OLDU"
Ortaya çıkan farklı skor ile ilgili de konuşan Cihan, “Bizim amacımız takım olarak ve bireysel olarak futbolcuların performansını sahaya tam olarak yansıtmaktı. Maalesef bunu tam olarak göremedik ve arada büyük bir açıklık oldu. Bundan dolayı da üzgünüz” diyerek sözlerini tamamladı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)