comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mahir Matadov'un arkadaşından Kartal paylaşımı! Beşiktaş'a mı?

20 Aralık 2017, Çarşamba 21:37
Mahir Matadov'un arkadaşından Kartal paylaşımı! Beşiktaş'a mı?

Beşiktaş'ın transfer etmek istediği iddia edilen Karabağ'ın genç futbolcusu Mahir Madatov'un takım arkadaşı ilginç bir paylaşımda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Azerbaycan'ın Karabağ takımında forma giyen genç futbolcu Mahir Madatov'u istediği iddia edilirken, genç futbolcunun takım arkadaşı sosyal medya hesabından çarpıcı bir fotoğraf paylaştı. 

Hatırlanacağı üzere Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde Karabağ - Chelsea maçını izleyerek teknik direktör Kurbanov ile bir araya gelmişti. Tecrübeli teknik adamın Kurbanov ile yaptığı görüşmede Mahir Matadov'un da durumunu sorduğu iddia edilmişti. 
Bu gelişmelerin ardından Karabağlı futbolcu Eltun Yagublu, Instagram hesabı üzerinden takım arkadaşı Mahir Madatov'un imzaladığı bir sözleşmeyi kartal ifadesiyle paylaştı. 


Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Mahir Madatov kimdir?


Karabağ'ın 2 yıl önce Bakü'den transfer ettiği Mahir Madatov 20 yaşında ve sol açıkta forma giyiyor. Sürati ve klas sol ayağıyla Avrupa'da önemli kulüplerin de dikkatini çeken genç futbolcu, bu sezon Karabağ formasıyla Şampiyonlar Lgi'nde Chelsea ve Roma maçlarında şans bulmuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.