comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Lyon'da olay! Marcelo: "Buradan ayrılıyorum artık!"

11 Aralık 2019, Çarşamba 18:19
Lyon'da olay! Marcelo:

Lyon taraftalarıyla gerilim yaşayan Marcelo, eşi ve çocuklarının güvenliklerinden endişe duyduğu için ayrılma kararı aldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Şampiyonlar Ligi'nde Lyon ile Leipzig arasında oynanan maçta Beşiktaşlı eski futbolcu Marcelo, taraftarlarla yaşadığı olayların ardından kulüpten ayrılma kararı aldı. 

Fransız basınında RMC Sport'un haberine göre, Lyon - Leipzig maçında bir taraftarın "Marcelo git" pankartı yazısıyla sahaya girmesi sonucu yaşanan olayların ardından Marcelo'nun ailesinin güvenliği için endişe etmesi nedeniyle ayrılma kararı aldığı öğrenildi. Marcelo'nun ailesi ve çocuklarının güvenliği için endişeli olduğu, bu sebeple ayrılma kararı aldığı ifade edildi. 


Lyon - Leipzig maçında olaylar


Lyon taraftarının pankartla sahaya girmesinin ardından diğer futbolcuların da araya girmesi sonrasında saha bir anda karıştı. Marcelo'nun takım arkadaşları pankartla sahaya giren taraftarı uzaklaştırdı. 

Depay ise maç sonunda yaptığı açıklamada, "Öfkeliyim, kızgınım. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Bir takımın taraftarı tarafından desteklenmediğini bilerek oynaması çok zor. Bizden ne bekliyorsunuz? Ailelerimize hakaret eden taraftarlara teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı. 


Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)