comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Lyon Beşiktaş maçı bilet fiyatları ne kadar?

04 Nisan 2017, Salı 10:44
Lyon Beşiktaş maçı bilet fiyatları ne kadar?

UEFA Avrupa Ligi'nde Lyon ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş'ta maçın bilet fiyatları açıklandı. Lyon Beşiktaş maç biletleri ne zaman satışa çıkacak?

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Olimpik Lyon ile karşılaşacak olan Beşiktaş deplasmanda oynayacağı ilk maçtan avantajlı bir skorla dönmeyi amaçlıyor. Lyon Beşiktaş maçının biletleri ne zaman satışa çıkıyor ve bilet fiyatları ne kadar gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.
 

Lyon Beşiktaş maç bilet fiyatları


Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamada Lyon Beşiktaş maç bilet fiyatlarıyla ilgili şu ifadeler kullanıldı:

"Futbol Takımımız, UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final ilk maçında O. Lyon ile 13 Nisan Perşembe günü saat TSİ 22.05'te (yerel saat ile 21.05) Lyon Stadı'nda karşılaşacak.
O. Lyon – Beşiktaş maçı için taraftarlarımıza ayrılan biletlerin satışına 4 Nisan Salı günü saat 14.00'te resmi bilet satış portalımız bilet.bjk.com.tr adresi üzerinden başlanacaktır.

Deplasmandaki O. Lyon maçına bilet satın alacak taraftarlarımızın öncelikle bilet.bjk.com.tr resmi bilet satış portalımıza üye olmaları gerekmektedir.

Bilet satın alma işlemi sadece kredi kartıyla yaplabilecektir ve bilet satın alacak taraftarlarımızın satın alma işlemi sırasında resmi bilet satış portalımıza geçerli vize tarihi bilgilerini yüklemeleri gerekmektedir.

Bilet teslimatı sırasında taraftarlarımızın ödeme yapılan kredi kartı ile kimlik/pasaportlarını ibraz etmeleri zorunludur. Ayrıca biletlerini yurt dışından teslim almak isteyen taraftarlarımıza teslimat yeri mail aracılığıyla bildirilecektir.
O. Lyon – Beşiktaş maçının bilet ücreti 35 Avro'dur..."


Lyon Beşiktaş maçı saat kaçta, hangi kanalda?


UEFA Avrupa Ligi çeyrek final ilk maçında Olimpik Lyon ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Lyon Beşiktaş maçı 13 Nisan Perşembe günü oynanacak ve saat 22:05'te başlayacak. Lyon Beşiktaş maçı TRT 1 ekranlarından naklen yayınlanacak.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!