comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Lucescu'nun yerine milli takım için Şenol Güneş iddiası

18 Kasım 2018, Pazar 10:03
Lucescu'nun yerine milli takım için Şenol Güneş iddiası

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye A Milli Takım'ın başına mı geçiyor?

FutbolArena - Türkiye A Milli Takım'da işler yolunda gitmiyor. Rumen teknik adam Mircea Lucescu'nun koltuğu İsveç yenilgisi sonrasında iyiden iyiye sallanmaya başladı. Mircea Lucescu'nun yerine ise bugün flaş bir isim gündeme geldi. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye A Milli Takım başına mı geçiyor?


Beşiktaş'ta Şenol Güneş, Milli Takım'a mı gidiyor?


Türkiye A Mili Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun koltuğu sallanıyor. Lucescu'nun yerine ise flaş bir iddia gündeme geldi. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, Rıza Çalımbay'ın görevine son veren Konyaspor yönetiminin Aykut Kocaman ile anlaşmasının perde arkasında yaşananları Sabah Gazetesi'nden Mehmet Özcan aktardı. Çalımbay ile yolların ayrılmasından hemen sonra teklif yapılan Kocaman'ın ilk cevabının, "Milli takımı bekliyorum" olduğu ortaya çıktı. Ancak yeşil-beyazlıların ısrarı birkaç gün sonra sonuç verdi ve Aykut Kocaman 'Evet' dedi.

İsmi uzun süredir Lucescu'nun yerine geçen Kocaman'ın bu tercihinden sonra Rumen teknik adamın tek rakibi olarak Şenol Güneş kaldı. Güneş'in Beşiktaş'tan ayrılması halinde milli takım ihtimali gündemdeki yerini koruyor. 2.5 milyon Euro ücreti ve kadro tercihleri sürekli tartışılan ve dünkü yenilgiyle millileri küme düşüren Lucescu'nun artık hiçbir kredisi kalmadı. Sezon sonunda yapılacak TFFseçiminlerinde yeni yönetim milli takımın hocasını belirleyecek.
Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!