comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Lucescu'dan Beşiktaş sorusuna cevap! 'Her şey olabilir'

01 Mart 2019, Cuma 18:08
Lucescu'dan Beşiktaş sorusuna cevap! 'Her şey olabilir'

Mircea Lucescu'nun yeni sezonda Beşiktaş'ta görev alacağı iddialarının ardından Rumen teknik adamdan açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in sezon sonunda Milli takımın başına geçecek olmasının ardından siyah beyazlılarla ilgili önümüzdeki sezondan itibaren Lucescu'nun takımın başına geçeceği iddia edildi. 

Rumen teknik adam geleceğiyle ilgili Sport Romania'ya konuştu. Mircea Lucescu Beşiktaş ve genel olarak geleceğiyle alakalı olarak takım çalıştırıp çalıştırmayacağı yönündeki soruya, "Her şey mümkün. Yeni sezonda bir kulüp çalıştırabilirim. Belki emekli olabilirim. Hiçbir seçeneği gözardı etmiyorum." ifadelerini kullandı. 

 

Beşiktaş Haberleri: Şenol Güneş ayrıldı mı?


Teknik Direktörümüz Sayın Şenol Güneş, 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere A Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü görevi için Türkiye Futbol Federasyonu ile anlaşma sağlamıştır. 4 sezondur birlikte çalıştığımız Teknik Direktörümüz, 31 Mayıs 2019'a kadar görevinin başında olup ilk günkü motivasyon ve konsantrasyonuyla Beşiktaşımızın başarısı için çalışmaya devam edecektir. Bu anlaşmanın Türk Futbolu için hayırlı olmasını dileriz.

Bu açıklamanın ardından Şenol Güneş'in sezon sonuna kadar Beşiktaş'ta çalışmaya devam edeceği ve 1 Haziran'dan itibaren Milli takımın başına geçeceği netleşti. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"