comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Lucescu'dan Beşiktaş açıklaması! "1 ay sonra"

02 Mart 2019, Cumartesi 10:56
Lucescu'dan Beşiktaş açıklaması!

Beşiktaş'ın anlaşma sağladığı iddia edilen Mircea Lucescu, siyah beyazlılarla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in Milli Takım'ın başına geçecek olması nedeniyle yeni teknik direktörün kim olacağı merak ediliyor. Siyah beyazlılarda Mircea Lucesu isminin ön planda olduğu ve tecrübeli teknik adamla anlaşma sağlandığı da iddia edildi. Lucescu ise bu iddialara yanıt verdi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Lucescu, Beşiktaş ile anlaştı mı?


Fanatik Gazetesi'ne konuyla ilgili açıkalamalarda bulunan Lucescu, Beşiktaş ile ilgili şu anda konuşmak istemediğini belirterek, "Şenol Güneş çok iyi bir teknik adam. Başarılı ve çalışkan, bu görevi hak ettiğini düşünüyorum. Kendisine başarılar diliyorum. Uzun süreli sözleşmesi olması da çok iyi. Başarılı olacaktır. Bana Beşiktaş sorusu sormayın lütfen. Şu anda Bükreş'te dinleniyorum. Polemiğe girmek istemiyorum. Bu soruyu bir ay sonra cevaplarım. Türkiye'yi seviyorum, herkese selamlar." dedi.

FİKRET ORMAN, ŞENOL GÜNEŞ İÇİN NE DEDİ?
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kayseri'de 38 Kent Türk TV programında açıklamalarda bulundu.

"ŞENOL HOCANIN MİLLİ TAKIMA GİTMESİ ÇOK DOĞAL"
Beşiktaş tarihinde 116 seneye baktığınız zaman Şenol hoca ile 4. senemiz. Ben 4 sene Şenol hoca ile çalışırken rakiplerimiz 6 hocayla çalışmış. Bizde istikrar sağlandı. 116 sene içinde Şenol hocadan uzun süre çalışan Gordo Milne var 6 sene çalışan. Başarılı bir süreçti. Futbolda ayrılıklar, kan değişiklikleri ihtiyaç olan şeyler. Bu sadece Beşiktaş için geçerli bir şey değil. Hocanın milli takımı istemesi normal. Biz zaten mali olarak daralacağımızı açıklıyoruz. İyi bir kontrat geldiyse profesyonelce verilmiş bir karar. Bizim de yeni bir yapılanma yolunda kan değişikliğine ihtiyacımız var. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"